سوالات متداول

اگر پاسختان را نیافتید ، تماس بگیرید

آنچه در رابطه با طراحی سایت باید بدانید

 • آیا برای داشتن سایت نیاز به مجوز دارم؟

  خیر، برای راه اندازی وب سایت یا فروشگاه اینترنتی نیاز به مجوز ندارید، صرفا کالاها یا خدمات خاصی هستند که مجور از مراجع ذیربط را لازم دارند. کسب و کارهای رسمی معمولا دارای مجوز هستند که همان مجوز معمولا کافی است و اشخاص عادی نیز می توانند وب سایت و یا فروشگاه خود را داشته باشند. مطمئنا فروشگاه هایی را دیده اید که مالک آنها یک شخص بود و به راحتی در اینترنت به ارائه خدمات یا فروش کالا می پردازد!

 • آیا پیج اینستاگرام بهتر از سایت نیست؟

  تلگرام و اینستاگرام برنامه های شبکه اجتماعی هستند و به هیچ وجه جای سایت یا فروشگاه اینترنتی را نگرفته و نخواهند گرفت و دارای معایب متعددی به شرح زیر هستند: باید در گوشی تلفن همراه نصب و اجرا شوند که ممکن است همه نصب نکنند. ممکن است از گوشی تلفن همراه پاک شده یا شخص از کانال شما بیرون آمده و یا شما را دنبال نکند. احتمال حذف کانال و صفحه از تلگرام و اینستاگرام از طریق گزارش (ریپورت) ، هک شدن یا توسط خودتان به اشتباه بسیار زیاد است. امکان پشتیبان گیری ، مدیریت اطلاعات، پرداخت آنلاین، دسته بندی محصولات و خدمات و ... دیگر وجود ندارد . استفاده از رباتهای فروشگاهی تلگرام نیز به دلایل امنیتی و محتوایی و فیلترینگ خطرناک می باشد. در کل این دو برنامه صرفا در کنار سایت و فروشگاه، بعنوان بازوهای ارتباطی و تبلیغاتی می توانند عمل کنند.

 • آیا قیمتهای پایین بدلیل رقابتی بودن است؟

  به دلیل عدم نظارت در اکثر قریب به اتفاق کارهای خدماتی و مخصوصا حوزه IT و فناوری اطلاعات در کشور، متاسفانه  افراد و مجموعه های فراوانی به صورت غیر رسمی وارد این حوزه کسب و کار شده اند و به ارائه خدمات طراحی سایت می پردازند. لیکن باید توجه داشت که وجود قیمت های متفاوت بدلیل رقابت نیست بلکه به کیفیت و نوع خدماتی که ارائه می شود بستگی دارد. یک مجموعه معتبر و مطمئن طراحی وب سایت باید دارای حداقل 4 کارمند تخصصی طراح و گرافیست، برنامه نویس، محتوانویس سئو کار، پشتیبان فنی جهت طراحی وب سایت و حداقل 2 کارمند اداری و پشتیبانی مشتری و 1 مسئول قرارداد باشد. اگر میانگین حقوق پرداختی و هزینه های اداری و جاری ماهانه این مجموعه را محاسبه کنید چیزی در حدود 100میلیون تومان خواهد شد. با این تعداد کارمند ماهانه حداکثر 10 سایت وردپرسی را می توان راه اندازی و پشتیبانی نمود، حال قضاوت با خودتان، آیا قیمتهای پایین رقابتی است یا...؟

 • فروش من اینترنتی نیست آیا به سایت نیاز دارم؟

  همه محصولات یا خدماتی که فکر می کنید، در اینترنت بصورت مستقیم و غیر مستقیم در حال خرید و فروش می باشد. مردم حتی برای خرید آهن نیز در اینترنت جستجو می کنند تا مکان معتبری با قیمت مناسب و در نزدیکی محل خود و با گزینه هایی مانند حمل رایگان و ... پیدا کنند، پس این استدلال که سایت لازم ندارم و فروش من اینترنتی نیست کاملا غیر منطقی است! اگر نام شغل خود و شهری که در آن به کسب و کار می پردازید را در اینترنت جستجو کنید، چه می بینید؟ همکاران و رقبای شما دارای سایت اینترنتی بوده و کلیه محصولات و خدمات خود را 24 ساعته و بدون تعطیلی (حتی زمانی که خوابند) همراه با مشخصات و نحوه خرید به اطلاع مشتریان می رسانند! یعنی در حالیکه شما حداکثر 10 ساعت و به تعداد مشخصی از مشتریان خدمات و توضیحات ارائه می کنید یا فروش انجام می دهید، رقبای شما می توانند به 60 میلیون نفر بدون تعطیلی توضیحات کامل ارائه و فروش انجام دهند!

 • هزینه طراحی سایت چقدر است؟

  هزینه طراحی سایت در حال حاضر جزو کمترین هزینه های کسب و کار می باشد. این هزینه با توجه به عواملی همچون حوزه فعالیت، نوع کالا، بازار هدف، تعداد مشتریان، امکانات مورد نیاز و ... کاملا متغیر است. لذا برای اطلاع از هزینه دقیق و واقعی با کارشناسان ما تماس گرفته و یا فرم درخواست طراحی وب سایت را تکمیل فرمایید.

آنچه در رابطه با <span>طراحی سایت</span> باید بدانید

هیچ وقت برای اقدام دیر نیست...

از همین لحظه اقدام کنید و تغییر را به وجود آورید، جهان هستی بر مبنای تغییر است! کسب و کار شما همیشه به تغییر نیاز دارد!

مشاوره رایگان
هیچ وقت برای اقدام دیر نیست...
هیچ وقت برای اقدام دیر نیست...
هیچ وقت برای اقدام دیر نیست...
هیچ وقت برای اقدام دیر نیست...