Loading...
چاپ کردن این صفحه

لو رفتن رنگ‌ها و قیمت‌های پیکسل‌های آینده
 • اندازه قلم +

  29 شهریور 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  چیزی به معرفی گوشی های جدید گوگل نمانده است، اما همچنان بازار اخبار و شایعات پیرامون این دو گوشی داغ است. امروز تصویری منتشر شده است که گفته می شود از نمای پشتی پیکسل های جدید گرفته شده است. قیمت هر دو گوشی نیز مشخص شده است.

  همه این اخبار از وب سایت Droid Life شروع شده است. این سایت از طریق یک منبع ناشناس ادعا میکند که پیکسل بزرگتر، XL 2 که ساخت شرکت الجی است، در نسخه 64 گیگابایتی 849 دلار و در نسخه 128 گیگابایتی 949 دلار قیمت خواهد داشت. تصویر بی کیفیتی که به همراه این اطلاعات منتشر شده است، قسمت بالایی گوشی که دوربین در آن جای گرفته است، مشکی تیره است. قسمت پایینی آن که سنسور اثر انگشت در آن قرار دارد، طوسی و کمی روشنتر و در مدل دیگر سفید است. نام رسمی رنگ های آن سیاه و سیاه & سفید است.

  پیکسل 2، برادر کوچکتر که توسط شرکت اچ‌تی‌سی ساخته می شود، در نسخه 64 گیگابایتی به قیمت 649 دلار و 128 گیگابایتی به قیمت 749 دلار به فروش خواهد رسید. تصاویری که از این گوشی منتشر شده نشان میدهد که قسمت بالایی و پایینی گوشی رنگهایی در یک طیف دارند (و مانند پیکسل XL 2 خبری از نسخه پاندایی وجود ندارد). پیکسل دو در سه رنگ مشکی، سفید و یک نوع خاص از آبی عرضه خواهد شد.

  گوشی های جدید گوگل در 13 مهر (4 اکتبر) معرفی خواهند شد. در این فاصله شما می توانید به خوبی در مورد شکل ظاهری و قیمت این گوشی ها فکر کنید و در مورد آنها تصمیم گیری کنید. البته می توانید نظرات خودتان را با ما و دیگر خوانندگان سخت افزار به اشتراک بگذارید.

  موارد مرتبط

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید