پروژه های اجرا شده

وب سایت فروشگاهی گالری ساعت آزادی

وب سایت فروشگاهی گالری ساعت آزادی در مرداد ماه سال 1399 توسط شرکت تسنیم رایانه شرق طراحی و راه اندازی شد. مقصود از وبسایت فروشگاهی این است که کارفرما علاوه بر سئو اختصاصی محصولات فروشگاه اینترنتی خود ، مایل بود مطالب و مقالات جدید و مرتبط با حوزه کاری خود را نیز در سایت داشته باشد. دیدگاه وی این بود که با طراحی یک سایت فروشگاهی وردپرس رسپانسیو متشکل از مقالات مرتبط و محصولات سئو شده میتوان یک شعبه پر طرفدار اینترنتی داشت. البته این دیدگاه کاملا صحیح است و ما در تیم حرفه ای طراحی سایت تسنیم رایانه شرق با ارائه طراحی سایت قیمت مناسب و برعهده گرفتن پشتیبانی و سئو اختصاصی سایت طراحی شده یک شعبه اینترنتی پر بازده را به شما خواهد داد.

در گالری ساعت آزادی انواع خدمات مربوط به مشاوره برای خرید ساعت، فروش آنلاین ساعت و انواع ساعت مردانه و زنانه و بچگانه با قیمت مناسب ارائه می شود. ساعت فروشی گلشهر در کرج یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین ساعت فروشی ها در کرج می باشد. در این وب سایت طراحی های بسیار دلنواز به همراه جزییات کامل نمایش داده می شود. تمام نیاز های کاربران در این طراحی برآورده می شود. در طراحی این سایت بهینه سازی سایت بر طبق استاندارد های سئو انجام می شود.

وب سایت گالری ساعت آزادی:

www.azadi-watch.com

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی یک وب سایت فروشگاهی وردپرس و با طراحی رسپانسیو یکی از خدمات گسترده دیجیتال و اینترنتی تیم تسنیم رایانه شرق میباشد. تیم طراحی سایت تسنیم رایانه با تجربه بیش از 20 سال در زمینه ارائه حدمات طراحی سایت رسپانسیو وردپرس و پشتیبانی سئو اختصاصی سایت فروشگاهی به صاحبین کسب و کار داشتن یک فرصت جدید فروش را ارائه میدهد. اگر یک فروشگاه اینترنتی با زمینه های خاص کسب و کار خود میخواهید و هنوز از مثمر ثمر بودن این سرمایه گذاری مطمئن نیستید، جهت مشاوره رایگان در این زمینه با کارشناسان حرفه ای ما در تیم تسنیم رایانه شرق تماس بگیرید.

طراحی وب سایت فروشگاهی وردپرس رسپانسیو سئو اختصاصی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه های دیگر