پروژه های اجرا شده

وب سایت فروشگاهی قالی زرتشت

مجموعه قالی زرتشت یک مجموعه بزرگ و موفق در زمینه فروش انواع فرش های ماشینی و دست باف میباشد. شعبه اصلی این  مجموعه در کرج قرار دارد و با توجه به سابقه کاری بالا و تنوع زیاد محصولات فروش حضوری خوبی را نیز در فروشگاه خود دارد. اما با این وجود، مدیران با تجربه این مجموعه پیشنهاد راه اندازی یک نمایشگاه و شعبه اینترنتی را بسیار ارزشمند دانستند و این مهم را به تیم حرفه ای طراحی سایت تسنیم رایانه شرق سپردند. شروع طراحی این وب سایت فروشگاهی با ارائه ایده های خلاقانه ای از سوی تیم طراحی حرفه ای تسنیم رایانه شرق آغاز شد  و سایت فروشگاهی قالی زرتشت در شهریور ماه 1399 توسط شرکت طراحی سایت و سئو اختصاصی تسنیم رایانه شرق ، راه اندازی و تحویل گردیده است.

فروشگاه اینترنتی قالی زرتشت ارائه دهنده انواع فرش‌های ماشینی به کاربران می‌باشد. این سایت با تکنیک‌های روز دنیا طراحی شده است و کاربر پسند می‌باشد. طراحی های شرکت تسنیم رایانه شرق بر اساس استاندارد های سئو انجام می‌گیرد.

لینک وب سایت فروشگاهی قالی زرتشت:

www.farsh-zartosht.com

طراحی  تخصصی سایت فروشگاهی

شرکت طراحی سایت و پشتیبانی و سئو اختصاصی تسنیم رایانه شرق انواع وب سایت های فروشگاهی و شرکتی را انجام میدهد. این تیم متخصص با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ و ارائه خدمات آنلاین میباشد. مشتریان میتوانند پس از تحویل سایت با یک قرارداد پشتیبانی و بهینه سازی و سئو تخصصی سایت خود را به ما بسپارند. بی شک طی مدت زمان کوتاهی میتوانید نتیجه این سرمایه گزاری آنلاین را در  میزان فروش آنلاین خود مشاهده نمایید. برای مشاوره در زمینه راه اندازی و طراحی وب سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی وب سایت فروشگاهی و سئو اختصاصی قالی زرتشت با تیم تخصصی طراحی شرکت تسنیم رایانه شرق با بیش از 20 سال سابقه در زمینه خدمات دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه های دیگر