پروژه های اجرا شده

وب سایت فروشگاه یدکی فوری

وب سایت فروشگاه یدکی فوری در مرداد ماه 1399 توسط شرکت طراحی سایت تسنیم رایانه شرق ، طراحی و راه اندازی گردیده است. وب سایت فروشگاهی لوازم یدکی “یدکی فوری” با طراحی اختصاصی و بسیار جذاب خود جهت جلب نظر هرچه بیشتر کاربران و البته با رعایت کامل تمامی قوانین سئو و بهینه سازی سایت ، رتبه مطلوبی در گوگل به دست آورده است. پشتیبانی سایت فروشگاه اینترنتی یدکی فوری علاوه بر سئو اختصاصی، با بارگزاری بیش از 1000 محصول در دوران پشتیبانی ، این فروشگاه اینترنتی را به یکی از بزرگتین نمایندگی های اینترنتی وردپرس رسپانسیو طراحی شده در زمینه فروش لوازم یدکی تبدیل شد.

این وب سایت جهت فروش قطعات یدکی اصل با قیمت مناسب و ارسال به سراسر ایران با ۲۵ سال سابقه درخشان در زمینه لوازم یدکی خودرو، آماده خدمات می‌باشد. در راستای بهینه سازی و افزایش رتبه سایت ، برنامه نویسی و طراحی کاملا پیشرفته بر طبق استانداردهای روز سئو انجام گردیده است .

لینک وب سایت فروشگاه یدکی فوری:

www.yadakifori.com

طراحی وب سایت فروشگاهی

اگر یک وب سایت فروشگاه اینترنتی در زمینه خاص کسب و کار خود میخواهید و هنوز از مثمر ثمر بودن این سرمایه گذاری مطمئن نیستید، ما در تیم حرفه ای تسنیم رایانه شرق طراحی یک وب سایت فروشگاهی وردپرس را با طراحی رسپانسیو مناسب برای موبایل و سیستم برای شما تضمین میکنیم و با برعهده گرفتن سئو و بهینه سازی اختصاصی سایت فروشگاه شما میتواند داشتن یک نمایندگی اینترنتی فعال را برای شما به ارمغان آورد. طراحی سایت و پشتیبانی فروشگاه های اینترنتی یکی از خدمات گسترده دیجیتال و اینترنتی تیم تسنیم رایانه شرق میباشد که تا به امروز با بیش از 20 سال تجربه در این زمینه توانسته بیش از 50 نمونه کار فوق العاده را در این زمینه ارائه دهد. جهت مشاوره رایگان برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود با مشاورین خبره ما تماس بگیرید.

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی یدکی فوری با CRM وردپرس و رسپانسیو و کاربر مدار و سئو و بهینه سازی اختصاصی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه های دیگر