پروژه های اجرا شده

وب سایت فروشگاه چرم ژاموس

قرارداد طراحی وب سایت فروشگاه چرم ژاموس در تیر ماه سال 1399 از طریق تیم فروش شرکت تسنیم رایانه شرق منعقد شد و به دست دپارتمان طراحی سایت شرکت رسید. این وب سایت فروشگاهی در طراحی سایت خود نیاز به محیطی فروشگاهی و مدرن داشت. مشتری های فروشگاه چرم ژاموس باید با دیدن سایت به کیفیت و زیبایی طرح ها پی ببرند و برای انجام یک خرید اینترنتی در این فروشگاه متقاعد شوند. بنابراین طراح تصمیم گرفت این کیفیت و تجربه را با قرار دادن یک اسلایدر ویدئویی به رخ بکشد. موضوع رسپانسیو بودن سایت ها در هنگام طراحی از مهمترین نکاتی است که باید رعایت شود. همچنین رعایت کد نویسی های اختصاصی سایت در هنگام طراحی سایت وردپرس ، برای اقدامات بعدی فروشگاه مثل بهینه سازی سایت فروشگاه و سئو اهمیت دارد.

طی شدن تمامی این مراحل برای فروشگاه اینترنتی چرم ژاموس حدود یک ماه به طول انجامید و طراحی و راه اندازی وب سایت فروشگاهی چرم ژاموس در مرداد ماه 1399 توسط شرکت تسنیم رایانه شرق نکمیل و تحویل گردید.

سایت فروشگاه چرم ژاموس ارائه دهنده انواع محصولات چرمی به صورت آنلاین می‌باشد. شرکت تسنیم رایانه شرق با تجربه بیش از 20 سال در زمینه طراحی سایت و ارائه خدمات دیجیتال در میان شرکت ها و هلدینگ های همکار بی رقیب میباشد. سایت‌های طراحی شده به دست مهندسان ماهر تسنیم رایانه با به روز ترین تکنیک‌ها به صورت رسپانسیو طراحی شده و با داشتن قابلیت های بینظیر CRM وردپرس مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. طراحی های این شرکت بر اساس استاندارد های سئو و بهینه سازی اولیه سایت انجام می‌گیرد و در صورت تمایل کارفرما بهینه سازی اختصاصی سایت نیز اجام خواهد شد.

لینک وب سایت چرم ژاموس:

www.zhamooscharm.com

طراحی وب سایت فروشگاهی

شاید همکاران ما در هلدینگ ها یا شرکت های خدمات دیجیتال دیگر برای دریافت هزینه های بیشتر ، راه اندازی و طراحی وب سایت را به بخش های مختلف تقسیم کنند و مثلا طراحی رسپانسیو را به عنوان گزینه های اضافی برای مشتری در نظر بگیرند. اما شرکت تسنیک رایانه شرق با بیش از 20 سال سابقه به دنبال ارائه خدمات بهتر و حفظ خوشنامی خود در این زمینه است و تمامی خدمات را به صورت پک های مختلف با قیمت مناسب در اختیار شما قرار میگیرد. طراحی وب سایت فروشگاهی یا شرکتی وردپرس به صورت رسپانسیو و با رعایت اصول سئو و بهینه سازی اولیه سایت در شرکت تسنیک رایانه شرق با هزینه هایی بسیار کمتر انجام میشود.

اگر برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی یا انواع وب سایت ها و نمایندگی های اینترنتی در زمینه کسب و کار خود نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما در دپارتمان فروش تسنیم رایانه شرق میتوانند شما را راهنمایی کنند و بهترین روش را با توجه به زمینه فعالیت شما ارائه دهند.

طراحی وب سایت فروشگاه طراحی سایت فروشگاه وردپرس طراحی سایت رسپانسیو سئو و بهینه سازی سایت سایت فروشگاه چرم ژاموس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه های دیگر