پروژه های اجرا شده

وب سایت فروشگاه مزون ملون

وب سایت فروشگاه مزون ملون با موضوعیت مزون طراحی و دوخت لباس توسط  تیم حرفه ای طراحی سایت تسنیم رایانه شرق به صورت ریسپانسیو و با استفاده از CRM فوق العاده محبوب وردپرس  در مرداد ماه سال 1399 به نمایش نهایی گذاشته شد. با توجه به اینکه مزون ملون دارای طراحی لباس های اختصاصی بود و باید تمامی محصولات برای بازدید عموم به نمایش گذاشته میشد، در تیم طراحی علاوه بر طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی و رسپانسیو برای مزون لباس ملون بنر های اختصاصی با استفاده از نمونه های تولید شده در این تولیدی نیز برای آنها روی سایت قرار گرفت. بعد از تکمیل پروژه طراحی مسئولین مربوطه وب سایت تصمیم به شروع فرایند بهینه سازی و سئو اختصاصی سایت وردپرس خود شدند.

این فرایند تخصصی برای سایت فروشگاه اینترنتی مزون لباس ملون آغاز شد و امروز بعد از گذشت تقریبا یک سال از راه اندازی سایت ، این مجموعه توانسته به یک فروشگاه اینترنتی بنام تبدیل شود. شاید برای شما جالب باشد که بدانید سایر نمونه های سایت های فروشگاهی طراحی شده به دست مهندسان ماهر تسنیم رایانه با به روز ترین تکنیک‌ها طراحی شده و بعد از تکمیل طراحی سایت و شروع بهینه سازی و سئو سایت بریا موتورهای جستجو مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. طراحی های این شرکت بر اساس استاندارد های سئو انجام می‌گیرد و تمامی سایت های فروشگاهی و شرکتی به صورت وردپرس ریسپانسیو طراحی و ارائه میشوند.

سایت هایی با CRM اختصاصی با هزینه های متفاوتی به صورت جداگانه نیز پذیرفته میشود.

لینک وب سایت مزون ملون:

www.mezon-melon.com

طراحی و سئو اختصاصی وب سایت فروشگاهی 

طراحی سایت فروشگاهی رسپانسیو نیاز به یک تیم با مهارت های بالای علمی و گرافیکی دارد. شاید خیلی از مجموعه های طراحی سایت به شما بگویند که طراحی سایت چندان هم سخت نیست و شما میتوانید از قالب های آماده برای طراحی سایت  فروشگاه اینترنتی استفاده کنید! اما ما به عنوان متخصص در زمینه طراحی انواع وب سایت ها و سایت های فروشگهی ورد پرس ریسپانسیو به شما میگوییم که اگر به دنبال راه اندازی فروشگاهی با بازدهی و بهینه سازی خوب هستید باید به صورت اختصاصی عمل کنید. شاید بتوان یک سایت وردپرس زیبا را با هزینه های خیلی پایین طراحی کرد. اما بهینه سازی تخصصی و سئو برای بازدهی بیشتر با این روش امکان پذیر نخواهد بود.

به علاوه توجه داشته باشید که اگر شما یک وب سایت فروشگاهی اختصاصی با طراحی مطابق با صنف و سلیقه خودتان داشته باشید چقدر میتواند در دیده شدن کسب و کار شما موثر باشد/ توجه کنید که این روزها همه برندهای بزرگ و درحال توسعه وب سایت اینترنتی یا فروشگاه های طراحی شده مختص به خود را دارند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی وردپرس رسپانسیو مزون لباس ملون همراه با سئو اختصاصی در تیم طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی تسنیم رایانه شرق.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه های دیگر