پروژه های اجرا شده

وب سایت فروشگاهی لوازم پزشکی شول مد

وب سایت فروشگاهی تخصصی شول مد یک سایت فروشگاهی تخصصی در زمینه فروش انواع لوازم و تجهیزات پزشکی میباشد. این سایت یکی از صدها نمونه طراحی سایت فروشگاهی و فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط تیم طراحی سایت تسنیم رایانه شرق است که در شهریور ماه سال 1399 رونمایی نهایی شد. زمینه اصلی فعالیت  فروشگاهی لوازم پزشکی شول مد فروش انواع کفش های طبی ، کفش کار و … با طراحی اختصاصی برای بدن افراد و سایر لوازم پزشکی بود. این مهم که بی شک اهمیت آن برای هیچ یک از ما پوشیده نیست با طراحی یک فروشگاه اینترنتی رسپانسیو وردپرس همراه با رعایت مبانی سئو و بهینه سازی سایت برای ایشان فراهم شد.

بهینه سازی و سئو اختصاصی اولیه سایت های ورد پرس که در آفر ویژه تیم تسنیم رایانه شرق به رایگان برای مشتریان انجام میشود، در همان روزهای اول توانست شول مد را به بازدهی برساند و به واسطه سایت فروشگاهی خود تماس هایی از مشتریان دریافت کنند.

فروشگاه‌اینترنتی شول مد که توسط شرکت تسنیم رایانه شرق طراحی شده است با بروز ترین تکنیک های بهینه سازی و سئو سایت و سادگی و زیبایی منحصر بفردی طراحی و اجرا شد. توجه داشته باشید که در طراحی سایت ایده ها و نقطه نظر های کارفرما در اولویت کار طراحان تیم تسنیم قرار میگیرد و رضایت آنها مد نظر است. تیم تسنیم رایانه شرق با بیش از 20 سال سابقه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و طراحی انواع سایت فروشگاهی و شرکتی و وب سایت های شخصی کیفیت فنی و ظاهری را در طراحی و بهینه سازی سایت ها سرلوحه کار خود قرار میدهد.

لینک وب سایت شول مد:

www.shoelmed.com

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت های فروشگاهی تخصص تیم تسنیم رایانه شرق است. ما در تیم طراحی سایت تسنیم برای رفاه حال مشتریان و البته ارائه نتیجه نهایی مورد تایید، سایت های فروشگاهی را همراه با تعدادی محصول و محتوای اولیه نمایشی ارائه میدهیم! شاید ما بنیان گذار ارائه محتوای اولیه سایت همراه با طراحی رسپانسیو سایت وردپرس باشیم اما همانطور که گفتیم، تیم حرفه ای تسنیم رایانه شرق کیفیت را در تمامی مراحل کار خود ملاک قرار میدهد. اگر نیاز به مشاوره در زمینه شغلی مخصوص به خودتان برای راه اندازی وب سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی دارید، با مشاوران و کارشناسان تیم تسنیم رایانه شرق تماس بگیرید و صفر تا صد کار را به ما بسپارید.

طراحی سایت ورد پرس طراحی سایت فروشگاهی طراحی فروشگاه اینترنتی طراحی سایت رسپانسیو طراحی سایت شرکتی سئو و بهینه سازی اختصاصی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه های دیگر