پروژه های اجرا شده

وب سایت شرکتی صنایع پمپ سازی ملل

طراحی وب سایت شرکتی صنعتی صنایع پمپ سازی ملل یکی از حساس ترین و پیچیده ترین پروژه هایی بود که تیم حرفه ای طراحی سایت تسنیم رایانه شرق با آن مواجه بود. علت این پیچیدگی فنی و تخصصی بودن زمینه فعالیت پمپ سازی ملل بود که ما را وا داشت یک طراحی خاص و در عین حال صنعتی را شروع کنیم. طراحی یک سایت ورد پرس رسپانسیو با ویژگی های صنعتی و در عین حال جذاب برای مشتریان این صنعت خواسته ای بود که تسنیم رایانه شرق توانست با موفقیت از آن عبور کند. این وب سایت شرکتی در مرداد ماه 1399 توسط شرکت طراحی سایت تسنیم رایانه شرق طراحی و راه اندازی گردیده است. بعد از تکمیل طراحی کارفرما درخواست شروع سئو و بهینه سازی اختصاصی سایت ورد پرس خود را مطرح کرد.

با شروع روند سئو ، طی گذشت 6 ماه از این فرایند، صنایع پمپ سازی ملل توانست با رقیبان خود در زمینه تولید و عرضه انواع پمپ های صنعتی همسو شود و در موتور های جستجو بر سر رتبه کلمات کلیدی خود رقابت کند.

این وب سایت جهت  فروش انواع پمپ کف‌کش و لجن‌کش و کلیه قطعات انواع پمپ، راه اندازی شده است.  این وب سایت بسیار کاربر پسند و با رعایت استاندارد‌های سئو و با CRM ورد پرس به صورت رسپانسیو طراحی شده است. گرافیک و طراحی بسیار زیبا و به روز سایت و بهینه سازی شده اختصاصی این سایت وردپرس برای نمایش در انواع دستگاه‌های رایانه، لپ تاپ،  تبلت و تلفن همراه مناسب میباشد.

لینک وب سایت صنایع پمپ سازی ملل:

www.pump-melal.ir

طراحی وب سایت شرکتی صنعتی

تیم حرفه ای طراحی سایت تسنیم رایانه شرق تا به امروز در تمامی زمینه های طراحی سایت شرکتی ، فروشگاه اینترنتی، سایت فروشگاهی و … با مجموعه های مختلف همکاری داشته است. تجربه ما در طراحی انواع سایت در زمینه های شغلی مختلف میتواند تضمین کار ما باشد. همانطور که در نمونه کارهای سایت مشاهده کردید احتمالا تا به حال تمامی مشاغل را برای طراحی سایت و البتع سئو اختصاصی پوشش داده ایم که همین امر میتواند دلیل اعتماد شما به تیم پر سابقه تسنیم رایانه باشد. اگر در زمینه طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی یا تاثیر آن بر کسب و کارتان نیاز به مشاوره دارید، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی سایت رسپانسیو | سئو اختصاصی سایت وردپرس | تیم طراحی سایت حرفه ایطراحی سایت شرکتی | طراحی سایت وردپرس |

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه های دیگر