پروژه های اجرا شده

وب سایت شرکت ظریف کابین

یکی از نمونه های طراحی وب سایت شرکتی موفق تسنیم رایانه شرق وب سایت شرکت ظریف کابین با موضوع طراحی و تولید کننده انواع ویلا های پیش ساخته میباشد. این مجموعه در احداث ساختمان‌های پیش ساخته، مسکونی، اداری و تجهیز کارگاه‌های عمرانی سد و ریلی در اقصی نقاط کشور فعالیت قابل توجهی داشته و همیار شرکت‌های بزرگ عمرانی بوده است. اما با این وجود اهمیت طراحی سایت و داشتن نمونه کارهای آنلاین را برای نام آوری و فغالیت گسترده تر نادیده نگرفته است. این وب سایت در شهریور ماه 1399 با هزینه مناسب کاملا رسپانسیو و با CRM وردپرس طراحی شده است و میتواند با بهینه سازی و سئو اختصاصی سایت به یک نمایشگاه اینترنتی پر طرفدار تبدیل شود.

شرکت ظریف کابین یکی از شرکت‎های فعال در عرصه صنعت ساختمان‌های سبک (ویلا پیش ساخته) و سنتی می‌باشد. طراحی این سایت به دست مهندسان ماهر تسنیم رایانه شرق انجام شده است. این سایت با تکنیک‌های روز دنیا طراحی شده است و کاربر پسند می‌باشد. طراحی های شرکت تسنیم رایانه شرق بر اساس استاندارد های سئو انجام می‌گیرد.

لینک وب سایت شرکت ظریف کابین:

www.zarifcobin.com

طراحی سایت شرکتی

اگر نیاز به مشاوره درباره نحوه راه اندازی و طراحی وب سایت وردپرس رسپانسیو یا بهینه سازی و سئو وب سایت خود دارید یا میخواهید از مثمر ثمر بودن راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی مطمئن شوید، با مشاوران و کارشناسان ما در تسنیم رایانه تماس بگیرید تا بهترین تصمیم را در این زمینه بگیرید.

طراحی وب سایت شرکتی | سایت ویلا پیش ساخته ظریف کابین | طراحی سایت رسپانسیو | طراحی سایت ورد پرس | هزینه طراحی سایت اختصاصی شخصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه های دیگر