پروژه های اجرا شده

وب سایت خدمات مجالس و تشریفات روژین

وب سایت شرکتی و خدماتی “خدمات مجالس و تشریفات روژین” در تیر ماه 1399 توسط شرکت تسنیم رایانه شرق ، طراحی و راه اندازی گردیده است. این وب سایت شرکتی جهت معرفی کسب و کار خدمات مجالس روژین با CRM وردپرس و به صورت رسپانسیو طراحی و اجرا شد. در طراحی  وب سایت رژین خاص بودن وایده پردازی ارائه انواع خدمات مجالس اهمیت داشت و تیم تخصصی طراحی سایت تسنیم رایانه شرق با بیش از 20 سال سابقه ارائه خدمات طراحی وب سایت های شرکتی و پشتیبانی و بهینه سازی و سئو اختصاصی سایت ها با نرم افزار های ارتباط با مشتری اختصاصی وردپرس و … توانست یک نمونه بی نظیر با قابلیت واکنش گرایی در موبایل و تبلت و ویندوز را با خلاقیت تیم حرفه ای خود اجرا کند.

این وب سایت جهت انجام خدمات و تشریفات مجالس از جمله: باغ تالار، منوی پذیرایی شام، موسیقی، عکاسی، فیلم برداری، سفره عقد، گل آرایی، آرایشگاه، لباس عروس و… راه اندازی شده است. خدمات مجالس و تشریفات بین المللی روژین علاوه بر ارائه خدمات مجالس عروسی، در زمینه برگزاری همایش ها، سمینارها و انواع ایونت ها نیز فعالیت می کند.

لینک وب سایت خدمات مجالس و تشریفات روژین:

www.roozhin.com

طراحی وب سایت شرکتی خدماتی

طراحی وب سایت شرکتی خدماتی خود را به تیم حرفه ای تسنیم رایانه شرق بسپارید تا یک نمایندگی اینترنتی برای معرفی کسب و کار خود به صورت اختصاصی داشته باشید. در کنار ارائه طراحی های خلاقانه وب سایت رسپانسیو وردپرس ، تسنیم رایانه میتواند برای سئو اختصاصی و بهینه سازی سایت شما در موتور های جستجو به شما کمک کند و به صورت ماهیانه پیشرفت خود را در دنیای مجازی امروزه مشاهده کنید. با راه اندازی وب سایت شرکتی خدماتی خود میتوانید گستره مشتریان خود را به تمامی ایرانیان دنیا گسترش دهید. اگر شغلی با تجمع متخصصین گسترده مثل سایت خدمات مجالس رژین دارید و راه اندازی این نمایندگی اینترنتی معرفی کننده کسب و کارتان مردد هستید، برای مشاوره رایگان در این زمینه با ما تماس بگیرد.

طراحی وب سایت شرکتی خدماتی رسپانسیو رژین با نرم افزار ارتباط با مشتری وردپرس با پشتیبانی و سئو و بهینه سازی اختصاصی برای موتورهای جستجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه های دیگر