پروژه های اجرا شده

وب سایت فروشگاه حامی درب

کارفرما در طراحی وب سایت فروشگاه حامی درب اصرار بر بارگزاری تمامی انواع محصولات در کنار ارائه اطلاعات تکمیلی در زمینه انواع درب های پلی وود و ضد سرقت داشت. همچنین وی از تیم حرفه ای طراحی و سئو و پشتیابی سایت تسنیم رایانه شرق درخواست کرد که سایت بر اساس قوانین بهینه سازی برای موتور های جستجو باشد و با کلمه های خاص کسب و کار خود به صفحه اول گوگل برسد. بنابراین علاوه بر طراحی رسپانسیو وب سایت فروشگاه وردپرس، سئو و بهینه سازی سایت فروشگاه اینترنتی رسپانسیو حامی درب را نیز تیم تسنیم رایانه شرق بر عهده گرفت. وبسایت فروشگاهی حامی درب در مرداد ماه 1399 توسط شرکت تسنیم رایانه شرق ، طراحی و جهت ادامه پشتیبانی راه اندازی گردیده است.

حامی درب بزرگترین تولید کننده انبوه درب، چارچوب از جنس پلی وود در خاورمیانه می‌باشد. سایت این فروشگاه توسط شرکت تسنیم رایانه شرق طراحی شده است. سایت‌های طراحی شده به دست مهندسان ماهر تسنیم رایانه با به روز ترین تکنیک‌ها طراحی شده و مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. طراحی های این شرکت بر اساس استاندارد های سئو انجام می‌گیرد.

لینک وب سایت حامی درب:

www.hamidarb.com

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

داشتن تجربه در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تقریبا مهمترین مولفه در برعهده گرفتن طراحی و سئو و بهینه سازی یک سایت وردپرس میباشد. رعایت قوانین طراحی رسپانسیو سایت در عین ظاهر اختصاصی با CRM وردپرس با قابلیت ارائه پشتیبانی و سئو وبهینه سازی همزمان سایت ، همه مواردی است که در تیم حرفه ای طراحی سایت تسنیم رایانه شرق برای کارفرما فراهم شده است. اگر برای راه اندازی کسب و کار یا نمایندگی اینترنتی خود دچار تردید هستید یا نیاز به مشاوره تخصصی دارید ، با ما در تماس باشید.

طراحی و سئو و بهینه سازی اختصاصی وب سایت فروشگاه اینترنتی حامی درب به صورت رسپانسیو با CRM وردپرس در تیم طراحی سایت تسنیم رایانه شرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه های دیگر