Loading...

مطالب جدید

آیا شما صاحب یک تجارت هستید و می خواهید از سئو برای بهبود وضعیت تجارت خود استفاده کنید؟

سئو ، مهمترین عامل پیشرفت کسب و کار اینترنتی - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای

هدف از تولید محتوا در وب سایت فقط ارائه مطلب و اطلاعات نیست بلکه باید این محتوا برای موتور های جستجو قابل پذیرش باشد یک مطلب عالی دارای دو ویژگی  اصلی می باشد:

نکات مهم و ضروری در بهبود سئو و رتبه سایت در موتورهای جستجو - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای

افزایش بازدید وبلاگ و وبسایت بخش جدانشدنی نگرانی مدیران وبسایت ها میباشد.در این سری مقالات قصد داریم به شما روش های نوین افزایش بازدید را آموزش دهیم.تمامی روش های ارائه شده براساس تجربیات تیم سئوموز و مقالات انگلیسی میباشد.

بعضی از مشاورین محترم املاک این سوال برایشان پیش می آید که "یک مشاور املاک چه نیازی به سایت دارد؟" در پاسخ به این سوال ما فقط چند دلیل ساده و مختصر را عرض می نماییم که مطمئنا با مطالعه آن پی به اهمیت داشتن وب سایت برای هر کسب کاری علی الخصوص مشاورین املاک خواهید برد:

چرا مشاورین املاک به سایت نیاز دارند؟ - 5.0 از 5 ازتعداد 4 رای ها

وب سایت های ویژه مشاورین املاک که توسط شرکت تسنیم رایانه شرق ارائه می گردند ، در برنامه نویسی و طراحی آنها از آخرین متد ، تکنیکها و ابزار استفاده شده و براحتی قابلیت بروز رسانی و تغییرات جزئی و کلی را دارند. استفاده از این وب سایت ها برای همگان بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و فنی میسر بوده و همچنین با آموزش و پشتیبانی کامل ، بهترین و بروزترین وب سایت در اختیار مشتریان قرار می گیرد .

امکانات سایت ویژه مشاورین املاک - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای

امروزه حتی کاربرانی که از اینترنت سررشته ندارند و یا اهل وب سایت و به اصطلاح وبگردی نمی باشند ، از اطرافیان خود می خواهند در اینترنت جستجو کنند تا ملک مورد نظرشان را بیابند و یا حتی اگر ملکی دارند در یکی از سایتهای املاک اطلاعات آن را درج نموده تا مشتری خوبی پیدا نمایند و آن را بفروشند یا اجاره دهند.

وب سایت ویژه دفاتر مشاور املاک - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای

فروشگاه اینترنتی چیست؟

خرید اینترنتی نوعی خرید است که از طریق فروشگاه‌های اینترنتی انجام می‌شود. از مهم ترین و بزرگ ترین سایت‌های خرید اینترنتی می‌توان به سایت‌های ئی‌بی و آمازون اشاره کرد.

پرتال چیست؟

پرتال یا درگاه وب،‌ وب‌گاهی است که اطلاعاتی را از منابع مختلف در یک شکل واحد جمع‌آوری می‌کند. به‌طور معمول هر منبع اطلاعاتی محدودهٔ مشخص به‌خود را در صفحه برای نمایش اطلاعات اشغال می‌کند؛(پورتلت) که گاهی اوقات کاربر می‌تواند مشخص کند که کدام نمایش داده‌شود.

وب سایت چیست؟

وب سایت، تارگاه، تارنما، سایت یا وب‌گاه مجموعه‌ای از صفحات وب است که دارای یک دامنه اینترنتی یا زیردامنه اینترنتی مشترک‌اند و به صورت مجموعه‌ای از صفحات مرتبط که داده‌هایی نظیر متن، صدا، تصویر و فیلم، روی آن‌ها ارائه می‌شود، روی شبکهٔ اینترنت قرار می‌گیرد.

وب سایت چیست؟ - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای

شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

 

مجوزها