Loading...

معرفی مجموعه چاپ و تکثیر CD و DVD تسنیم

  13 فروردين 1395 نویسنده  چاپ تسنیم

  با توجه به افزایش تولیدات نرم افزاری و نیاز روز افزون به انواع لوح فشرده و تکثیر و چاپ اختصاصی واحد چاپ و تکثیر از سال 1387 تاسیس گردید .

  این واحد وظیفه چاپ و تکثیر نرم افزارهای تولید شده در شرکت را بر روی انواع لوح فشرده بر عهده دارد . همچنین موضوع بسته بندی محصولات نرم افزاری نیز یکی از دغدغه های شرکت بوده ، چرا که بسته بندی مناسب عامل بسیار مهمی در افزایش فروش موثر می باشد . لذا با توجه به اهمیت این موضوع ، واحد بسته بندی نیز در کنار واحد چاپ و تکثیر بوجود آمد . بسته به نوع تولید نرم افزار ، برخی از نرم افزارهای اختصاصی مشتریان در تیراژ پایین سفارش می شدند . لذا شرکت مجهزترین چاپخانه دیجیتالCD/DVD و کاغذ را برای این منظور تهیه نمود ، که امکان چاپ و تکثیر در کمترین تیراژ ممکن را نیز دارد .
  به همراه افزایش دستگاهها و نیز ثبات ساز و کار منظم و وجود نیروی مجرب و متخصص ، این واحد اقدام به جذب سفارشات خارج از مجموعه نیز نموده است . از سال 1388 واحد چاپ و بسته بندی شرکت تسنیم رایانه شرق با بیش از 5000 مجموعه خصوصی و دولتی در سراسر کشور همکاری داشته و سفارشات چاپ و تکثیر، تولید ، و بسته بندی این مجموعه ها را با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام داده است
  اهتمام مدیریت و کارکنان واحد چاپ ، تکثیر و بسته بندی تسنیم این است که بتوانیم با حمایت مشتریان گرانقدر خود روز به روز بر کیفیت محصولات و خدمات خود بیفزاییم .

  • شبکه های اجتماعی:
  معرفی مجموعه چاپ و تکثیر CD و DVD تسنیم - 4.0 از 5 ازتعداد 5 رای ها
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  نمونه کارهای ما در اینستاگرام

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها