نرم افزار اندروید ویژه مدارس

16 مهر 1395
نویسنده  تجارت الکترونیک تسنیم
تجارت الکترونیک تسنیم

با توجه به افزایش ضریب نفوذ اینترنت در کشور ، روزانه به تعداد کاربرانی که اطلاعات ، خدمات و محصولات مورد نظر خود را از اینترنت و فضای آنلاین تهیه می نمایند افزوده می شود. لذا وجود پایگاه اینترنتی برای هر مجموعه ، سازمان و صنفی اهمیت بسزایی در موفقیت و پیشبرد اهداف خواهد داشت.

  • مطمئنا روزانه والدین دانش آموزان بابت مسائل مشابه مراجعات متعددی دارند.
  • همچنین دانش آموزان ، خدمات یکسانی را نیاز دارند از قبیل سوالات درسی ، جزوه و منابع درسی و ... .
  • اطلاع رسانی سریع و منظم به دانش آموزان و اولیا آنها یکی از دغدغه های مهم مسئولین مدرسه می باشد .
  • معرفی امکانات و افتخارات مدرسه و ایجاد وجهه مطلوب در میان اولیا و سایر مدارس و همچنین جذب دانش آموزان ممتاز و معلمان برتر نیازمند تبلیغات به شیوه های مدرن و امروزی می باشد.

اینها بخشی از نیازها و مشکلاتی است که با استفاده از فناوری اطلاعات و اینترنت (طبق تجربه موفق سایر مراکز آموزشی داخل و خارج کشور) با صرف کمترین هزینه برطرف گردیده است.
سامانه مدیریت مدارس تسنیم که در سه نسخه معلم ، اولیا و دانش آموز توسط شرکت تسنیم رایانه شرق طراحی و برنامه نویسی گردیده است ، با لحاظ نمودن کلیه نیازهای مدارس و امکانات جامع و کامل ، بهترین گزینه برای مدارسی است که موفقیت خود اهمیت می دهند .

متقاضیان می توانند نسخه نمایشی این سامانه را که برای گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید تهیه گردیده است از لینک زیر دانلود و امکانات آن را مشاهده نمایند . این سامانه به همراه وب سرویس پیشرفته آن در کمتزین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت جهت مدارس بصورت اختصاصی اجرا و پیاده سازی می گردد.

نرم افزار اندروید ویژه مدارس - 5.0 از 5 ازتعداد 2 رای ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

 

مجوزها