Loading...
راهکارهای آنلاین

راهکارهای آنلاین (20)

در این مجموعه راهکارهای استفاده از اینترنت و ابزار فضای آنلاین و دیجیتال ارائه می گردد

زیر مجموعه

مدارس و مراکز آموزشی

مدارس و مراکز آموزشی (1)

در این مجموعه راهکارهای آنلاین و خدمات و محصولات ویژه مدارس و مراکز آموزشی ارائه می گردد

مشاهده موارد...

نقشه سایت

نقشه سایت (Sitemap) یک نسخه نشانه‌گذاری شده از سایت شماست. سایت مپ یک فایل .xml است که شامل آدرس تمامی صفحات ، میزان با اهمیت بودن آن‌ها، لینک‌های سایت و آخرین زمان بروز رسانی سایت است که برای معرفی سایت به موتورهای جستجو استفاده می‌شود.

جستجوی خودتان در گوگل

بدیهی و طبیعی است که بخش مهمی از هر حوزه کاری در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی جستجو می‌شود. صرف نظر از این که چگونه با مشتری ارتباط برقرار می‌کنید، اطمینان داشته باشید که نام شما را در گوگل یا رسانه‌های اجتماعی جستجو خواهند کرد.

جستجوی خودتان در گوگل - 5.0 از 5 ازتعداد 2 رای ها

زمانی که نام کسب و کار اینترنتی مطرح می شود غالب افراد به فروش اینترنتی فکر می کنند! موفقیت دیجی کالا سبب شده تا بسیاری از کاربران برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود به سراغ راه اندازی فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین بروند.

معرفی مدلهای رایج کسب و کار اینترنتی - 5.0 از 5 ازتعداد 2 رای ها

آیا شما هم سایتی داشتید که شکست خورد و به درآمد نرسید؟ تا به حال فکر کردید چرا نتوانستید همچون صدها وبمستر دیگر در کشور مدیریت سایت خود را به عنوان شغل اول و اصلی خود تبدیل نمایید؟

شکست سایتهای ایرانی با ۱۰ دلیل - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای

مت آنگر: اگر فکر شروع به تولید محتوای ویدئویی باعث نگرانی شما می‌شود، بدانید تنها نیستید. در هر دقیقه از روز، کاربران یوتیوب به تنهایی ۷۲ ساعت محتوای جدید تولید می‌کنند که این میزان محتوا شامل ویدئوهای آپلود شده در فیس‌بوک، ویمیو، دیلی‌موشن یا ویستیا نمی‌شود.

دستورالعمل تولید محتوای ویدئویی - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای

در زمانی که وبلاگ‌ها در میان مردم به شهرت رسیدند، بازاریابی و تبلیغات از طریق افراد تاثیرگذار (influencer marketing) رواج یافت.

۷ نکته برای تبلیغات در اینستاگرام - 4.7 از 5 ازتعداد 3 رای ها

اگر در تاکسی، اتوبوس، فروشگاه‌ها و تقریبا هر جای دیگر به اطرافتان نگاه کنید افرادی را می‌بینید که غرق در تلفن همراهشان هستند. اگر کمی بیشتر دقت کنید اغلب آن‌ها در یک رسانه اجتماعی مشغول مشاهده یا ارسال مطلب هستند.

بازاریابی با رسانه‌های اجتماعی - 5.0 از 5 ازتعداد 2 رای ها

ترس از کار جدید و متفاوت همیشه گام های بسیاری را متزلزل کرده است. گاهی افراد برای پیشرفت دل به دریا زده اند و گاهی از سبک و سیاق پیشین خود پیروی کرده اند.

چه مشاغلی در سال 2017 رونق بیشتری خواهند داشت - 4.5 از 5 ازتعداد 4 رای ها
صفحه1 از2

شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

 

مجوزها