Loading...

نیاز های مهم در تبلیغات اینترنتی

  20 آذر 1395 نویسنده  تجارت الکترونیک تسنیم

  شناخت اهداف و نیازها :

  باید در مورد اهداف بازاریابی محصول یا خدمتتان تحقیق کنید. همه نیازها را بشناسید. محتوای شما وابسته به نیاز های شماست. سعی کنید بهترین و جدید ترین محتوای روز را برای ارائه به مخاطبانتان آماده کنید. این رویکرد می تواند تاثیر به سزایی در روند بازاریابی شما داشته باشید.

   

  زمانی که صحبت از تبلیغات اینترنتی به میان میاید، اولین مساله پیش رو هدف گذاری است. باید تعین کنیم در چه نقطه ای ایستاده ایم؟به چه نقطه ای می خواهیم برویم؟و چگونه می خواهیم برویم؟

   

  آنالیز گروه هدف :

  این قسمت بسیار مهم است. زمانی که اهداف و نیازهای شما مشخص شد. باید جامعه هدف خود را شناسایی کنید. مسلما نیازهای یک ورزشکار و یک محقق با هم متفاوت است. پس خیلی مهم است برای چه گروهی محتواسازی می کنیم. همیشه باید این نکته را یادتان باشد که محتواها فکر شده و مهندسی شده باشد. در غیر این صورت جذابیت مطلوب را نداشته و مخاطب ها را جذب نمی کند.

   

  بررسی محتوا و مطالب ارائه شده توسط رقبا :

  همیشه رقبا و روند کاریشان را بررسی کنید. نقاط ضعف و قوتشان را بشناسید. از رفتار خوب آن ها استفاده کنید و از اشتباهات آن ها درس بگیرید. اما یادتان نرود کپی کاری کنید. خودتان باشید. به جای نفر دوم بودن در یک الگو، سعی کنید نفر اول در الگوی دیگری باشید. ابزارها محدود هستند، این شما و ایده هایتان هستید که نهایت ندارید.

   

  انتخاب محتوای متناسب :

  نکته بسیار مهمی است که چه محتوایی را در چه جایی قرار می دهیم.

  گاهی اوقات عکس ، گاهی ویدیو، اوقات متن و ... هم چنین اینکه محتواها طی چه تقویمی، چه مدت و با چه چیدمانی قرار بگیرند نکات بسیار مهمی هستند. محتوا شاه کلید تبلیغات اینترنتی شماست. شما می توانید از طریق تولید محتوای خلاقانه در بستری متناسب با نوع فعالیتتان، به نتایج دلخواهتان برسید. تنها باید یادتان باشد برای چه گروهی و در چه زمانی چه محتوایی را قرار بدهید.

   

  توسعه محتوا از طریق کاربران :

  زمانی که محتوای شما محتوایی جذاب باشد، خاصیت وایرال شدن توسط کاربران را دارد.

  کسانی که از محتوای شما لذت می برند تصمیم به اشتراک آن ها با دیگران می گیرند.

  این اتفاق برای شما یک اهرم قدرت است. از این طریق به توسعه برند و کسب و کارتان کمک شایانی کرده اید. استقبال عمومی از یک جریان یکی از بهترین راه های توسعه برند در تبلیغات اینترنتی است. برای رسیدن به این ارزش محتوای کاربر پسند تولید کنید. کار سختی نیست...فقط کافی است با جریان روز جامعه همراه شوید.

  نیاز های مهم در تبلیغات اینترنتی - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها