Loading...

به این 9 دلیل به تبلیغات اینترنتی نیاز دارید.

  21 آذر 1395 نویسنده  تجارت الکترونیک تسنیم

  با رشد محبوبیت اینترنت، مشتریان تمایل به سوی بازاریابی اینترنتی یا خرید اینترنتی پیدا کرده اند. این اتفاق هم به مشتریان و هم تولید کنندگان در داد و ستد در زمان واقعی و فارغ از موقعیت از مکانی کمک خواهد کرد.

  تعدادی از مزایای تبلیغات اینترتی در زیر شرح داده شده است :

  1-بازاریابی و تبلیغات اینترنتی نسبتا ارزان است و خیلی از هزینه ها را، هم برای فروشندگان و هم خریداران کاهش می دهد.

  2- از طریق تبلیغات اینترنتی ، تولید کنندگان می توانند به مشتریان بیشتر در زمان کم تر دست پیدا کنند و تعدد فروش خود را بیشتر کنند و درآمد بیشتری داشته باشند.

  3- کمپین های تبلیغات اینترنتی می تواند به راحتی پیگیری، ترسیم، محاسبه و تست شوند. نمی شود این مزیت بزرگ را نادیده گرفت که این گزارشات و پیگیری ها به شما در بهبود ترسیم مسیر فروش و کمپین های بعدی کمک شایانی خواهد کرد.

  4- کمپین های تبلیغاتی آنلاین موثر تر از کمپین های تبلیغات دستی هستند. بدیهی است که با نفوذ اینترنت در لایه های زیرین مردم ارتباط بیشتری با آن نسبت به محیط اطرافشان خواهند داشت.

  5- برقراری ارتباط بهتر و نزدیک تر با مشتری از مزایای دیگر این روش است. از طریق اینترنت شما می توانید اطلاعات کامل تر و جامع تری به مشتریان و مخاطبانتان بدهید. فراموش نکنید شفاف بودن و آگاهی بخشی جامع در جذابیت تبلیغات شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

  6- این نکته مهم را باید بدانیم که تبلیغات فقط به نفع ارائه دهندگان محصول یا خدمات نیست بلکه مشتریان نیز این شانس را پیدا می کنند تا برای رفع نیازهایشان منابع مناسبی پیدا کنند.

  7- تبلیغات عرصه خلاقیت است. این کلمه در تبلیغات اینترنتی رنگ و بوی بیشتری به خود می گیرد و در واقع هرکسی که بتواند خلاقیت بیشتری در روش ارائه محصول خود داشته باشد مسلما موفقیت بیشتری خواهد داشت.

  8- نمی شود منکر این قضیه شد که تبلیغات هنری چند وجهی است. از این نگاه که در مسیر طراحی و ساخت تا اجرا باید از انواع علوم استفاده کرد. تبلیغات بدون اطلاع از انواع شاخه های روانشناسی، جامعه شناسی، مردم شناسی، زیبایی شناسی، برندینگ، بازاریابی و .... امری کم اثر و چه بسا بی اثر است. از این رو باید گفت تبلیغات هنری است که چند شاخه مختلف را در دل خود مستتر دارد.

  9- گستردگی تبلیغات اینترنتی نسبت به انواع دیگر تبلیغات بسیار بالاتر است. مشتریان شما می توانند هر محصول یا خدماتی که مد نظرشان است را به راحتی برای کسانی که می خواهند بفرستند و به این ترتیب آنها نیز تریبون و بلندگویی دیگر برای معرفی شما باشند. نقش پر رنگ شبکه های اجتماعی در سال های اخیر شاهد مثالی برای این موضوع و مهر تاییدی بر این مهم می باشد.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها