اخبار - پایگاه اطلاع رسانی شرکت تسنیم رایانه شرق

چاپ

بسته های فرهنگی

.

به مناسبت فرا رسیدن هفته بزرگداشت معلم و همچنین سالروز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها بسته های ویژه ای آماده گردیده است .

این بسته ها شامل هدایای فرهنگی و کاملا کاربردی و متنوع بوده که با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت جهت اهدا به معلمان و اساتید در روز بزرگداشت مقام معلم و استاد ، همچنین به کارکنان اناث و خانواده ها در روز ولادت حضرت زهرا(س) و تکریم مقام زن به همت دفتر فرهنگی تسنیم آماده گردیده است.

بسته فرهنگی معلم

شامل هدایای فرهنگی با تنوع محصول بوده که بصورت آماده و کامل با کمترین هزینه و بهترین کیفیت جهت اهدا به اساتید و معلمان بزرگوار تهیه گردیده است . محتوای این بسته ها شامل : کیف ، فولدر سمیناری ، نرم افزارها و مجموعه های صوتی و تصویری مانند رسولان روشنی ،کتاب گویای زندگینامه مفاخر علمی ، نرم افزارهای مدارس هوشمند ، فلش مموری ، تقدیرنامه با قابلیت چاپ طرح ، متن و عکس اختصاصی وکارت تخفیف خرید از فروشگاه اینترنتی بوده که بصورت بسته های کامل و یا به تفکیک هم ارائه می گردد.

بسته فرهنگی بانوی آسمانی

بسته فرهنگی بانوی آسمانی شامل مجموعه های نرم افزاری ، صوتی و تصویری بوده که در موضوعات متنوع فرهنگی ، آموزشی ، کاربردی و ... به همراه لوازم خانگی و مورد نیاز در منزل که در سال حمایت از تولید داخلی از با کیفیت ترین محصولات ایرانی در انواع مختلف تهیه و ارائه می گردد .