Loading...

شیائومی برای نفوذ به بازار جهانی، یک میلیارد دلار وام می‌گیرد

  08 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  شرکت شیائومی قراردادی برای دریافت وام یک میلیارد دلاری منعقد کرده است تا بتواند فروش محصولاتش را در فروشگاه‌های فیزیکی و کشورهای خارجی، افزایش دهد.

  بر اساس گزارش رویترز، شرکت چینی شیائومی روز جمعه قراردادی برای دریافت وام یک میلیارد دلاری ثبت کرده است؛ این وام باید طی سه سال بازپرداخت شود. در حال حاضر، روند عملکرد فروشگاه‌های اینترنتی در چین کند شده است؛ فروشگاه‌هایی مثل علی‌بابا و بایدو، در حوزه‌های جدیدی مثل پردازش ابری و هوش مصنوعی تمرکز کرده‌اند.

  طی چند ماه گذشته، درصدی از سهم شیائومی در بازار گوشی‌های هوشمند توسط شرکت‌های هواوی، ویوو و اوپو گرفته شده است؛ این در حالی است که شیائومی، گوشی‌های هوشمند بیشتری در مقایسه با گذشته تولید می‌کند. این شرکت در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۷، بیش از ۲۳ میلیون دستگاه گوشی هوشمند تولید کرده که در مقایسه با سه‌ماهه‌ی قبل از آن، ۷۰ درصد رشد داشته است.

  دریافت این وام توسط دو مؤسسه‌ی مالی دویچه بانک آلمان و مورگان استنلی هماهنگ می‌شود و ۱۸ بانک از اروپا، خاورمیانه، هندوستان، چین، هنگ‌کنگ و تایوان در پروسه‌ و روند پرداخت آن شرکت می‌کنند.

  مدیر ارشد مالی شیائومی در مورد این وام می‌گوید:
  شرکت بانک‌های تراز اول از کشورهای مختلف جهان، مهر تأییدی بر اعتبار شیائومی محسوب می‌شود.

  دریافت وام جدید شیائومی، پس از اتمام بازپرداخت وام پیشین صورت پذیرفت. این شرکت در سال ۲۰۱۴ هم وامی به ارزش یک میلیارد دلار دریافت کرد که باید طی سه سال، بازپرداخت می‌شد. لازم به ذکر است که شرکت شیائومی برای مدتی، باارزش‌ترین استارتاپ جهان محسوب می‌شد. نظر شما در این مورد چیست؟

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها