Loading...

شیائومی به دنبال عرضه ی صد میلیون گوشی هوشمند در سال 2018

  17 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  تا چند سال پیش بسیاری از کاربران از وجود گوشی هایی به نا م شیائومی بی خبر بودند و اطلاعات زیادی از این برند چینی نداشتند اما شیائومی با رشد سرسام آور خود، خیلی زود در سطح جهانی معروف و تبدیل به یکی از برند های پرفروش گوشی های هوشمند شد. شیائومی با ارائه ی محصولاتی با کیفیت و البته قیمت های رقابتی توانست خود را به چنین جایگاهی برساند. اما مثل دیگر کمپانی ها، شیائومی نیز قصد ندارد در وضعیت فعلی خود ساکن بماند و هدف های بزرگی برای آینده ی خود تعیین کرده است.

  مدیر عامل شیائومی، آقای Lei Jun در نامه ای به کارکنان خود گفته است که این کمپانی در سه ماهه ی دوم سال 2017 حدودا 23 میلیون دستگاه گوشی هوشمند به بازار عرضه کرده است که در مقایسه با همین مدت زمان از سال قبل، افزایش عرضه ی 70 درصدی داشته است. رشد چشمگیر عرضه ی گوشی های شیائومی متعاقبا افزایش فروش و افزایش درآمد نیز برای سازنده ی چینی به دنبال دارد.

  بر اساس گفته های مدیر عامل شیائومی، پس از دو سال کالیبراسیون داخلی کمپانی، شیائومی باری دیگر رشد فوق العاده ای را از آن تاریخ تجربه کرده است و پس از مدتی کاهش فروش، کمپانی شیائومی آماده ی افزایش فروش محصولات خود است. در نامه ی آقای Lei Jun، وی موضوع کمبود منابع و تامین کنندگان را به مدت چندین ماه که باعث کاهش فروش گوشی های هوشمند شیائومی شده، تائید کرده است. در میان موفقیت های اخیر شیائومی، کمپانی سیستم فروش یکپارچه ی آنلاین و آفلاین محصولات خود را نیز متحول کرده است که قطعا در افزایش فروش محصولات کمپانی بی تاثیر نبوده است. همچنین آقای Lei Jun از پیگیری قاطع بخش توسعه و تحقیق شیائومی گفته است که این بخش از قسمت های موفق شیائومی در مدت اخیر بوده است. سال گذشته شیائومی 7071 پتنت را به نام خود ثبت کرده است که نیمی از پتنت ها بین المللی بوده اند.

  همچنین شیائومی در سال 2017 توجه ویژه ای به بازار هند داشته است که پس از بازار چین، بزرگترین بازار برای شیائومی بوده است و در مدت کوتاه، شیائومی تبدیل به دومین برند پرفروش گوشی های هوشمند در کشور هند شده است و درآمد نیمه ی ابتدایی سال جاری نسبت به سال گذشته 328 درصد بیشتر بوده است. شیائومی در دیگر کشور ها از جمله اندونزی، روسیه و اوکراین نیز نتایج بسیار مثبتی را به دست آورده است. اما شیائومی یک هدف بزرگ برای سال آینده در سر دارد و آن هم عرضه ی 100 میلیون دستگاه گوشی هوشمند است که فصل جدیدی را برای سازنده ی چینی رقم خواهد زد. هدف شیائومی بسیار جاه طلبانه به نظر میرسد اما شیائومی ثابت کرده که در رسیدن به اهداف خود بسیار مصمم ظاهر میشود.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها