Loading...

شیائومی 25 مرداد رابط کاربری MIUI 9.0 را در چین معرفی خواهد کرد

  17 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  در دستگاه های اندرویدی، جز گوشی های گوگلی و تعداد کمی از گوشی های دیگر کمپانی ها که بر روی آنها اندروید با رابط کاربری خام و دستکاری نشده نصب میشود، دیگر کمپانی ها دارای رابط کاربری اختصاصی خود هستند که معمولا نسبت به اندروید خالص، زیباتر و با امکانات تر هستند. در میان رابط های کاربری اندروید، MIUI که مختص شیائومی است از جمله رابط کاربری های شاخص اندروید حساب میشود و در نزد کاربران گوشی های شیائومی و یا کسانی که به طور غیر رسمی از این رابط کاربری بر روی گوشی های خود استفاده میشود از محبوبیت بالایی برخوردار است.

  شیائومی نیز تا به امروز در حال توسعه ی MIUI بوده است و ویژگی های بسیاری را نسبت به گذشته به آن اضافه کرده است تا امروز با یک رابط کاربری نسبتا کامل مواجه باشیم. حال شیائومی در آستانه ی معرفی نسخه ی بعدی MIUI قرار دارد و در تاریخ 16 آگوست مصادف با 25 مرداد نسخه ی 9.0 این رابط کاربری را در چین معرفی خواهد کرد.

  این خبر به تائید فروم های رسمی شیائومی نیز رسیده است اما مشخصات و تغییرات اعمال شده بر روی MIUI جدید هنوز نامشخص است. مدیر محصولات MIUI در شبکه ی اجتماعی Wiebo نیز زمان معرفی MIUI 9.0 را تائید کرده است و گفته شده که بر روی این نسخه از MIUI که بر پایه ی اندروید نوگا است توجه ویژه ای بر روی فاکتور زیبایی رابط کاربری داشته اند. ضمن اینکه اخیرا با انتشار پوستری مشخص شد که کدامیک از دستگاه های شیائومی به اندروید 7.0 و 7.1 نوگا بروزرسانی خواهند شد و احتمالا دستگاه های یاد شده همزمان به MIUI 9.0 نیز ارتقا خواهند یافت.

  از ویژگی های مورد انتظار در نسخه ی جدید MIUI میتوان به امکان تقسیم صفحه نمایش و حالت تصویر در تصویر اشاره کرد که این ویژگی از ویژگی های ذاتی اندروید O است که در آینده معرفی خواهد شد. علاوه بر این انتظار میرود شیائومی راندمان و عملکرد رابط کاربری خود را نیز بهبود داده باشد و در کنار این موضوع، ویژگی های جدیدی را نیز به MIUI 9.0 اضافه کند.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02634489824
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09303001185

   

  مجوزها