Loading...

به روز رسانی: تکذیب فوت یک زن به علت تب کریمه در تهران

  18 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  تب کریمه کنگو که گزارش‌هایی از ابتلا به آن در برخی نقاط کشور شنیده شده است.

  دیروز خبری مبنی بر فوت خانمی به احتمال ابتلا به تب کریمه کنگو در تهران در رسانه‌ها پخش شد. به گفته‌ی یکی از اقوام این زن، صبح روز چهارشنبه گذشته خانواده‌ی متوفی این فرد را به دلیل اختلال تنفسی به یکی از بیمارستا‌ن‌های تهران منتقل کردند و مسئولان بیمارستان با توجه به سطح پایین هوشیاری بیمار، بلافاصله او را در بخش ICU بستری کردند. کبودی دست، پاها و زخم در پشت بدن پزشکان را به بیماری تب کریمه کنگو مشکوک کرد. پس از گذشت ۴ ساعت این بیمار به اتاق ایزوله منتقل و ممنوع الملاقات شد.

  باوجود تمام تلاش‌های پزشکی این خانم جان خود را از دست داد و جسد او نیز برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی سپرده شد. فوت این زن ۷۵ ساله احتمالا اولین گزارش فوت به دلیل تب کریمه کنگو در شهر تهران است و اگر پزشکی قانونی این مورد را تأیید کند، مسئولان وزارت بهداشت باید در این مورد پاسخگو باشند.

  مدتی است پخش فیلم‌ها و عکس‌هایی در ارتباط با این بیماری در ایران مردم را نگران کرده و لازم است وزارت بهداشت هر چه سریع‌تر اقدامی در جهت آگاه‌سازی مردم برای پیشگیری و  کنترل و دفع این بیماری انجام دهد.

  به روز رسانی: ساعتی پیش محمد مهدی گویا، رئیس مرکز مدیریت بیماری های وزارت بهداشت خبر فوت این بیمار به دلیل تب کریمه کنگو را تکذیب کرد.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها