Loading...

دو هفته‌ی دیگر؛ زمان خداحافظی با اینترنت حجمی

  09 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  چند هفته پیش، واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اعلام کرد که از ماه آینده فروش اینترنت به صورت حجمی متوقف خواهد شد. او دلیل این تصمیم را تغییر الگوی مصرف کاربران و افزایش انتقادات از اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت اعلام کرده بود.

  20 روز پس از اعلام این خبر توسط وزیر ارتباطات، امروز علی اصغر عمیدیان در گفتگو با خبرگزاری فارس در خصوص تصویب طرح فروش اینترنت نامحدود در جلسه کمیسیون تنظیم مقرارت ارتباطات، اعلام کرد که این مصوبه در این هفته به شرکت های فعال درحوزه اینترنت ابلاغ می شود و ارائه دهندگان سرویس های اینترنتی، یک هفته برای اجرای این مصوبه زمان دارند.

  پیش از تصویب این طرح، پیش بینی میشد که چند هفته ای به ارائه دهندگان سرویس های اینترنتی برای اجرا آن زمان داده شود و حالا با قطعی شدن این مصوبه باید در هفته های آینده شاهد فروش اینترنت نامحدود، البته با محدودیت باشیم. در طرح جدید فروش، ملاک محاسبه‌ی تعرفه اینترنت، حجم مصرفی کاربران نیست، بلکه سرعت سرویس آنها معیار است. اما از آنجاییکه در این معیار، شرط مصرف منصفانه وجود دارد و از نظر معاون وزیر، چیزی تحت عنوان نامحدود وجود ندارد، مطمئناً باید انتظار محدودیت هایی از اینترنت نامحدود ارائه شده داشته باشیم.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها