Loading...

"ترامپ-پوتین" نسخه لوکس موبایل نوکیا 3310

  17 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  نشست G20 که روز گذشته در شهر هامبورگ آلمان آغاز شد، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. واقعیت این است که این نشست تنها یک گردآوری دو روزه اقتصادهای برتر دنیا است، اما اعتراض های عظیم مردم در زمان برگزاری و قبل از آن، توجه بیش از پیش رسانه ها را به خود جلب کرده است. بعضی از مردم برای یادآوری از رویدادهای تاریخی روزنامه میخرند و برخی دیگر گوشی! در کنار این حواشی، یک شرکت روسی با نام Caviar که تلفن های سفارشی و خاص تولید میکند، تصمیم گرفت تا از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرد. این کمپانی که پیش از آن آیفون 6s را در نسخه Pokemon GO و چند نسخه دیگر را ساخته بود، تصمیم گرفت تا گوشی هوشمند جدیدی را با سلیقه خود شخصی سازی کند.

  به بهانه دیدار رسمی رئیس جمهور ایالات متحده و روسیه، گوشی نوکیا 3310 با بدنه تیتانیوم ساخته و با فولاد دمشقی بر روی نفش و نگار حک شده است. نماد دایره ای طلایی در پشت بدنه آن قرار دارد که سرهای پوتین و ترامپ درون آن حک شده است. این شرکت در وبسایت خود توضیح داده است که از خلق این نماد هدف مثبتی داشته است، چراکه در آن هر دو به یک سمت نگاه میکنند و این نشان دهنده میل مشترک برای پیشرفت روابط دو کشور است. آنها به سمت چپ نگاه میکنند، که البته این کمی مرموز است، زیرا این شیوه معمولی است که رهبران کمونیست در گذشته به تصویر کشیده می شدند. Caviar همچنین استفاده از تیتانیوم در ساخت بدنه آن را نمادی برای سختی لازم برای حفاظت از عدالت و منافع کشور خود بیان کرده است. پلاکادر کوچکی در پایین بدنه است که اطلاعاتی شامل تاریخ و مکان این گردهمایی را بیان میکند. این شرکت نوکیا 3310 ترامپ-پوتین را یک هدیه به یادماندنی برای کسانی که نسبت به سیاست های مدرن روز بی تفاوت نیستند، توصیف کرده است و یادآور آن لطیفه روسی است که می گوید: "اگر شما با سیاست ارتباط برقرار نکنید، سیاست با شما ارتباط خواهد داشت."

  اما شما حاضرید برای این شاهکار سیاسی سال 2017 چه مبلغی بپردازید؟ این تلفن که تنها در 20 عدد تولید خواهد شد، 2500 دلار (149000 روبل) قیمت دارد و این در حالیست که 3310 معمولی تنها 50 دلار قیمت دارد. نسخه آیفون 7 و 7 پلاس ترامپ-پوتین نیز موجود است و اگر به دنبال یک گوشی هوشمند "سیاسی" واقعی هستید می توانید آن را به قیمت 3050 دلار خریداری کنید.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها