Loading...

لمس قدرت با مادربرد ASUS ROG Crosshair VI Extreme

  29 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  ایسوس، بزرگترین سازنده مادربرد در جهان، به تازگی یکی از پرچمداران خود با نام ASUS ROG Crosshair VI Extreme را معرفی کرده است. این مادربرد که از برترین های جمهوری گیمرها (ROG) محسوب می گردد، از پردازنده های AMD Ryzen پذیرایی کرده و دارای سوکت پردازنده AM4 است. مادربردهای Crosshair VI Extreme برای کار در وضعیت های گیمینگ، اورکلاک، پردازش های سنگین و ... طراحی شده است.

  همانطور که گفته شد، یکی از ویژگی های این مادربرد، اورکلاک است. یک اورکلاک خوب به طور حتم نیازمند تهویه مناسب است؛ این مادربرد نیز در بخش های کولینگ با متخصصان Bitspower وارد همکاری شده و تمام خنک کننده ها توسط نرم افزار UEFI و FanXpert 4 مدیریت می شوند. در نهایت این سنسورهایی حرارتی هستند که بخش خنک کننده را تکمیل خواهند کرد. هدرهای متعدد نیز برای اتصال فن و واتر پمپ های خارجی در نظر گرفته شده است.

  در پنل I/O طیف مناسبی از رابط ها موجود است. از جمله آنها می توان به 2 رابط USB 3.1 اشاره کرد که در مدل های USB-C و A هستند. در زمینه شبکه نیز یک کنترلر Intel هدایت LAN را عهده دار است و یک ماژول Wi-Fi از نوع 2X2 ac نیز که می تواند به صورت ترکیبی بلوتوث 4.1 را نیز ارائه دهد، سامانه های ارتباط تحت شبکه در ASUS ROG Crosshair VI Extreme را شکل می دهند. کدک صوتی SupremeFX S1220 و ESS Sabre DAC در کنار ویژگی های نرم افزاری ایسوس، شما را از خرید یک کارت صدای مجزا بی نیاز می کند. مادربرد ASUS ROG Crosshair VI Extreme در اوایل ماه آگوست راهی بازار می گردد. قیمت احتمالی آن نیز 350 دلار برآورد می شود.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها