Loading...

از این‌به‌بعد می‌توانید در چت‌های تلگرام بازی کنید

  13 مهر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام، با یک قابلیت جدید به‌روزرسانی شده که به کاربران اجازه می‌دهد در حین مکالمه بازی کنند. در معرفی این قابلیت همچنین به یک پلت‌فرم بازی اشاره شده که با بات‌های تلگرام کار می‌کند. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید از بات‌ها برای بازی کردن استفاده کنید و گرافیک و صدا هم به‌خوبی همراهی‌تان می‌کنند.

    احتمالا در ماه‌های آینده هزاران بازی دیگر هم برای بازی هنگام چت کردن از راه می‌رسند.

   در حال حاضر ۳۰ بازی مناسب وجود دارد که که کاربران تلگرام می‌توانند هنگام چت با آن‌ها بازی کنند اما انتظار داریم در ماه‌های آینده هزاران بازی دیگر هم از راه برسند. برای این‌که بازی را شروع کنید، باید مستقیما با بات مربوط به آن وارد تعامل شوید یا این‌که از حالت inline استفاده کنید و با تایپ کردن عبارت @gamee در یک گروه گزینه‌های بازی را ببینید و از میان آن‌ها انتخاب کرده تا با دوستان‌تان بازی کنید.

  مسلما هر بازی را می‌توانید تنهایی هم انجام دهید اما اگر دوستان حرفه‌ای دارید خیلی بیش‌‌‌تر خوش می‌گذرد اگر با هم رقابت کنید یا نتایج بازی را در تلگرام با آن‌ها به اشتراک بگذارید. تلگرام اعلام کرده پلت‌فرم جدید بازی رکوردهای بازی شما را در هر چت ثبت می‌کند و شما می‌توانید رکوردهای‌تان را با دوستان‌تان مقایسه کنید. حتی این امکان وجود دارد که تنظیماتی را فعال کنید که برای مراحل بازی اعلان‌های مختلف دریافت کنید.

  کسانی که به بازی‌های پیچیده‌تر و با گرافیک بهتر در تلگرام علاقه‌مندند، باید کمی بیش‌تر صبر کنند. این بازی‌ها برای آیفون ۴ و مدل‌های جدیدتر و همچنین گوشی‌های دارای اندروید نسخه‌ی ۴.۴ و جدیدتر طراحی شده‌اند. به‌جز این روی دستگاه شما باید اپلیکیشن تلگرام نسخه‌ی ۳.۱۳ یا جدیدتر نصب شده باشد تا بتوانید از بازی‌های تلگرام استفاده کنید.

  منبع: Phone Arena

  از این‌به‌بعد می‌توانید در چت‌های تلگرام بازی کنید - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها