Loading...

مشکل دوربین گوشی‌های پیکسل با تعویض هم حل نشد

  14 آذر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  دوربین گوشی‌های جدید گوگل پیکسل یکی از قابلیت‌های مرکزی این گوشی‌ها است. گوگل در تبلیغات خود ادعا می‌کند که با این گوشی می‌توانید عکس‌های فوق‌العاده‌ای بگیرید و ویدیو‌های واقعا با کیفیتی ضبط کنید.

  پیش از این گوگل به وجود مشکل «لنز فلر» در دوربین گوگل پیکسل اشاره کرده بود. اما چندی قبل برخی از کاربران به مشکل دیگری در این مدل اشاره کردند. تعدادی از کاربران گوشی‌های پیکسل گفته بودند هنگام استفاده از اپ دوربین ناگهان این اپ هنگ می‌کند و خطوط صورتی و بنفشی را نمایش می‌دهد و از کار می‌افتد. همانطور که در خبرهای قبلی هم اشاره کرده بودیم ظاهرا این مشکل با پاک کردن کش و داده‌ها و نصب دوباره اپ دوربین حل نمی‌شود. در عین حال با استفاده از یک اپلیکیشن متفاوت به جز اپ دوربین خود گوشی هم مساله رفع نشد. حال در آخرین خبرها مشخص شده که حتی با تعویض گوشی یکی از افرادی که این مشکل را داشته هم مساله حل نشده. ظاهرا فردی که یک گوشی پیکسل XL داشته از شرکت گوگل یک گوشی دیگر دریافت کرده. این فرد ادعا کرده که گوشی را دریافت کرده و پس از طی مراحل اولیه دوباره در هنگام کار با اپ دوربین مشکلی مشابه را تجربه کرده است.

  هنوز مشخص نیست که مشکل مطرح شده به چه دلیلی رخ می‌دهد. بعضی از کاربران که این مشکل را دارند در گروه‌های مختلف در این زمینه به بحث و تبادل نظر پرداخته‌اند. عده‌ای می‌گویند این مشکل عموما زمانی رخ می‌دهد که فرد در بخش‌هایی قرار داشته باشد که امکان اتصال به اینترنت ضعیف باشد. باید دید گوگل این مساله را تایید می‌کند یا خیر اما بعضی از کاربران می‌گویند وقتی گوشی هنگ می‌کند باید سعی کنید آن را در حالت airplane mode قرار دهید، ظاهرا با این کار می‌توان مشکل را موقتا حل کرد.

  ‌منبع:  Wccftech

  مشکل دوربین گوشی‌های پیکسل با تعویض هم حل نشد - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها