Loading...

تعداد فروش گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس سامسونگ از مرز 20 میلیون دستگاه گذشت

  14 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  سامسونگ همان طور که وعده داده بود در سال 2017 یک رکورد مالی جدید از خود به جای گذاشت. در مسیر رسیدن به این هدف ارزشمند، بخش های مختلف سامسونگ از جمله سامسونگ موبایل عملکرد بسیار خوبی از خود به جای گذاشتند و در این مورد، پرچمداران سری اس امسال سامسونگ نقش بزرگی را ایفا کردند. همان طور که پیش بینی شده بود، گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس فروش بسیار قدرتمندی را تجربه کردند و به نظر میرسد این روند همچنان ادامه دارد.

  بر اساس گزارشی که توسط رسانه ی کره ای The Investor منتشر شده است، میزان عرضه ی دو تلفن پرچمدار گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس در پایان ماه میلادی گذشته از مرز 20 میلیون دستگاه تجاوز کرده است. بر اساس این گزارش، سامسونگ به طور متوسط از زمان آغاز عرضه ی پرچمداران خود که در ماه آوریل اتفاق افتاد، روزانه 278.800 دستگاه گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس وارد بازار کرده است. در حال حاضر نمیتوانیم میزان فروش پرچمداران امسال سامسونگ را سال قبل از نظر میزان عرضه مقایسه کنیم اما میتوان گفت که در بین مشتریان و مصرف کنندگان، گلکسی اس 8 محبوبیت بیشتری نسبت به نسل قبلی خود دارد.

  چند هفته ی پیش، مدیر اجرایی بخش موبایل سامسونگ اعلام کرده که میزان فروش جدیدترین پرچمداران شرکت نسبت به سری گلکسی اس 7 حدودا 15 درصد بیشتر بوده است. علاوه بر این سامسونگ در کنفرانس اخیر خود گفته است که در برخی از کشور ها، تعداد فروش گلکسی اس 8 حدودا دو برابر بیشتر از گلکسی اس 7 بوده است. فروش بسیار قدرتمند گلکسی اس 8 در حالی اتفاق افتاده است که ال جی، رقیب سنتی سامسونگ امسال چند هفته زودتر جی 6 را معرفی کرد اما به نظر میرسد تلاش ال جی برای کاهش فروش گلکسی اس 8 بی فایده بوده است. ضمن اینکه سال گذشته نیز بر خلاف جی 5 ال جی که آمار ناامید کننده ای را از خود به جای گذاشت، گلکسی اس 7 فروش بسیار خوبی را برای سامسونگ رقم زد.

  مطمئنا مشاهده ی آمار فروش گلکسی اس 8 در ماه های آتی هیجان انگیز است و باید دید معرفی گلکسی نوت 8، پرچمدار بعدی سامسونگ که احتمالا اواخر همین ماه معرفی خواهد شد، چه تاثیری بر روی فروش گلکسی اس 8 خواهد گذاشت. گلکسی نوت 8 احتمالا قیمت بیشتری نسبت به اس 8 خواهد داشت و همچنین با ورود این پرچمدار، احتمالا کمی کاهش قیمت را در مورد گلکسی اس 8 شاهد خواهیم بود و شاید همین موضوع باعث شود گلکسی اس 8 به روند خوب فروش خود همچنان ادامه دهد.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها