Loading...

تعداد کاربران فعال روزانه ی واتس اپ به 1 میلیارد نفر رسید

  06 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  حدودا 3 سال پیش، فیسبوک با رقمی معادل 19 میلیارد دلار پیام رسان واتس اپ را از آن خود کرد تا یکی از بهترین خرید های تاریخ کمپانی لقب بگیرد. این در حالی بود که گوگل به شدت برای خرید واتس اپ تلاش کرد اما در نهایت فیسبوک موفق به خریداری این اپلیکیشن آینده دار شد. همان طور که انتظار میرفت پس از در اختیار گرفتن واتس اپ توسط فیسبوک، رشد و سرعت توسعه ی این اپلیکیشن افزایش یافت و روز به روز به محبوبیت واتس اپ اضافه شد.

  از زمانی که فیسبوک، واتس اپ را از آن خود کرد، این پیام رسان تحولات زیادی را شامل شده است تا به جایگاه فعلی، یعنی محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان در جهان دست پیدا کند.

  امروز واتس اپ اعلام کرده است که اکنون این اپلیکیشن روزانه 1 میلیارد نفر کاربر فعال دارد و تعداد کاربران فعال ماهانه ی واتس اپ نیز به 1 میلیارد و 300 میلیون نفر رسیده است که نشان از محبوبیت فوق العاده ی واتس اپ در بین کاربران دارد. از دیگر آمار شگفت انگیز اعلام شده توسط واتس اپ میتواند به ارسال 55 میلیارد پیام و 4.5 میلیارد عکس به صورت روزانه اشاره کرد. همچنین روزانه 1 میلیارد ویدئو در واتس اپ بین کاربران جا به جا میشود.

  برای رسیدن به چنین جایگاهی در دنیای امروز اپلیکیشن ها که پیام رسان ها در آن جایگاه ویژه ای دارند، فقط داشتن اپلیکیشنی با امکانات زیاد کافی نیست. بلکه پشتیبانی میتواند حرف اول را بزند. واتس اپ از 60 زبان مختلف پشتیبانی میکند. علاوه بر این، یکی از موسسین واتس اپ اعلام کرده است که ویژگی ها و قابلیت های واتس اپ به چیزی که اکنون هست خلاصه نمیشود و در آینده این برنامه قابلیت های بیشتری را دریافت خواهد کرد. واتس اپ در حال حاضر برای ارسال پیام متنی و صوتی، تماس صوتی و تماس تصویری کاربرد دارد و دارای قابلیت های جانبی همچون استوری نیز میباشد که این قابلیت را از اینستاگرام به ارث برده است. شاید واتس اپ برای کاربران با رده ی سنی پائین به اندازه ی پیام رسان هایی مانند واتس اپ جذاب نباشد اما آمار حاکی از این دارد، واتس اپ از هر پیام رسان دیگری بیشتر محبوب است. واتس اپ در گذشته یک اپلیکیشن پولی بود اما مدت زیادیست که تبدیل به یک نرم افزار کاملا رایگان شده است و قطعا این موضوع در افزایش تعداد کاربران این پیام رسان، تاثیر مثبتی داشته است.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها