Loading...

میزو Pro 7 به چیپست اگزینوس 8895 سامسونگ مجهز خواهد بود

  24 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  این روزها شاهد شایعات و گزارشات بیشتری از پرچمدار معرفی نشده ی کمپانی چینی میزو هستیم و بر اساس پیش بینی ها، میزو Pro 7 اواخر ماه میلادی جاری به طور رسمی رونمایی خواهد شد.

  صفحه نمایش ثانویه ای که احتمالا پشت این پرچمدار قرار خواهد داشت، شاخص ترین ویژگی این دستگاه است هر چند برخی معتقدند پردازنده ی Helio X30 این دستگاه هیجان انگیز ترین مشخصه ی این دستگاه خواهد بود. اما ممکن است پرچمدار میزو به این چیپست مجهز نباشد. جزئیات جدید فاش شده از میزو Pro 7 حاکی از این دارد که این دستگاه به چیپست سامسونگ اگزینوس 8895 مجهز خواهد بود.

  این موضوع منطقی به نظر میرسد چرا که میزو سالهاست که از چیپست های اگزینوس سامسونگ در تلفن های هوشمند رده بالای خود استفاده میکند. آخرین گوشی میزو که به اگزینوس 8890 مجهز بود، میزو پرو 6 بود که البته میزو آن زمان حدودا یک سال پس از عرضه ی پرچمدار اگزینوس از این پردازنده استفاده کرد. در حالی که اکنون چند ماه از عرضه ی اگزینوس 8895 میگذرد و گفته شده که پرچمدار بعدی میزو به این چیپست مجهز خواهد بود. اطلاعات جدید توسط یکی از کارمندان فروشگاه های میزو فاش شده است. در این اطلاعات آمده است که میزو Pro 7 دارای دو مدل خواهد بود که یکی از مدل ها دارای نمایشگر ثانویه در پشت خود خواهد بود و مدل دیگر فاقد این ویژگی خواهد بود. احتمالا مدل دارای نمایشگر ثانویه به چیپست اگزینوس 8895 مجهز خواهد بود و میزو از چیپست پرچمدار مدیاتک در مدل ارزان قیمت تر استفاده کند. در صورتی که اطالاعات درج شده صحیح باشد، انتظار کشیدن برای مدل گران قیمت تر پرچمدار میزو قطعا ارزشش را دارد.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها