لیست گوشی های شیائومی که بروزرسانی نوگا را دریافت خواهند کرد

15 تیر 1396
نویسنده  وبلاگ تسنیم

مدت زیادی از انتشار اندروید نوگا توسط گوگل گذشته است و در حال حاضر سهم این نسخه در بین توزیع های مختلف اندروید به حد قابل قبولی رسیده است. در این میان کمپانی هایی هستند که ذاتا بروزرسانی ها را با تاخیر زیاد منتشر میکنند که شیائومی نیز یکی از آنهاست.

 اکنون وب سایت چینی IT House پوستر رسمی کمپانی شیائومی را منتشر کرده که در آن اسامی گوشی های هوشمند این کمپانی که به اندروید نوگا بروزرسانی میشوند دیده میشود. در این پوستر، اندروید نوگا برای 14 دستگاه شیائومی تضمین شده است که هشت مدل به نسخه ی 7.0 و 4 مدل به نسخه ی 7.1 بروزرسانی خواهند شد.

 

اسامی دستگاه هایی که به اندروید 7.0 بروزرسانی خواهند شد:

Redmi 4X
Redmi Note 4X
Mi Max
Mi Note 2
Mi MIX
Mi 4C
Mi 4S
Mi 5
Mi 5s
Mi 5s Plus
اسامی دستگاه هایی که به اندروید 7.1 بروزرسانی خواهند شد:

Mi 6
Mi Max 2
Mi 5C
Redmi 4X
نکته ی قابل توجه این لیست، نبودن دو مدل ردمی 4 و ردمی نوت 4 است که هر دو گوشی یاد شده در سال 2017 وارد بازار شده اند. این احتمال وجود دارد که شیائومی این دو گوشی را مستقیما به اندروید 8.0 که در آینده منتشر خواهد شد بروزرسانی کند. اقدام شیائومی برای اعلام این لیست مسلما با تاخیر زیادی بوده است چرا که برخی کمپانی ها چنین لیستی را برای دستگاه های خود حتی در سال 2016 منتشر کردند اما به هر حال این گزارش برای طرفداران شیائومی خبر خوشآیندی است. شیائومی هنوز زمان آغاز انتشار اندروید نوگا برای دستگاه های مذکور را اعلام نکرده است.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

 

مجوزها