Loading...

اسپیکر هوشمند هارمن کاردن با نام Allure و به همراه دستیار صوتی الکسا معرفی شد

  11 شهریور 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  هارمن کاردن در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ از اسپیکر هوشمند جدیدی با نام Allure و مجهز به دستیار دیجیتال الکسا رونمایی کرد.

  در بازار کنونی، مدل‌های محدودی از اسپیکرهای هوشمند مبتنی بر دستیار دیجیتال آمازون، موسوم به الکسا وجود دارد؛ اما اگر این مدل‌ها نظر شما را جلب نمی‌کنند، شرکت هارمن کاردن در جریان نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ از آخرین مجموعه‌‌ی اسپیکر خود موسوم به Harman Kardon Allure رونمایی کرده است.

  به نظر می‌رسد هارمن کاردن در طراحی اسپیکر Allure، بعضی از المان‌های نمادین زبان طراحی اسپیکرهای ساند استیکس کاردن را حفظ کرده است. با این حال یکی از تفاوت‌های اصلی Allure با نمونه‌ی یادشده، یکپارچگی آن با الکسا است؛ به‌طوری که کاربران می‌توانند با صدای خود به اسپیکر فرمان دهند و از هوش مصنوعی برای انجام وظایف خود استفاده کنند؛ برای مثال به‌ لطف این دستیار صوتی می‌توان از اوبر درخواست تاکسی کرد، خبرها را خواند و پیتزا سفارش داد.

  اسپیکر Allure قادر به انتشار ۳۶۰ درجه‌ی صوت است؛ بنابراین اگر آن را وسط اتاق بگذارید، صدا بدون هیچ مشکلی در سراسر اتاق پخش می‌شود. این اسپیکر مجهز به نورپردازی ۳۶۰ درجه‌ی محیطی است، و اگر به دنبال یک اسپیکر دکوری برای محیط خانه‌ی خود هستید، Allure می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. اسپیکر هوشمند جدید هارمن کاردن بی‌سیم است و از طریق بلوتوث به دستگاه‌های دیگر متصل می‌شود.

  اگر این اسپیکرها را برای فضای داخل خانه‌ی خود مناسب می‌دانید، زمستان امسال منتظر عرضه‌ی آن با قیمت ۲۴۹.۹۵ دلار باشید.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها