Loading...

اولین تصاویر از یک پرچمدار (Asus X399 ROG Zenith Extreme)

  31 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  همانطور که در شب گذشته نیز بدان اشاره شد، AMD در تدارک یک کنفرانس آنلاین، با هدف معرفی مادربردهای جدید مبتنی بر سوکت X399 است. این مادربردها به مانند همیشه، کمی پیش از معرفی رسمی CPU ها رونمایی خواهند شد. این راستا تولید کنندگانی با نام ASUS, Gigabyte, MSI و ASRock در این مراسم حضور پیدا خواهند کرد.

  با این وجود امروز شاهد انتشار اطلاعات و تصاویری از یکی از پرچمداران ایسوس، با نام Asus X399 ROG Zenith Extreme منتشر شده است که می تواند جالب توجه باشد. مجموعه Chiphell تصاویر مورد نظر را منتشر کرده و در ابتدا این ظاهر مادربرد Asus X399 ROG Zenith Extreme است که شما را به یاد پرچمداران ROG می اندازد. دست کم از نظر ظاهری تغییر چندانی در آن به چشم نمی خورد؛ با این وجود به وضوح روشن است که با یک مادربرد حرفه ای و کوبنده روبرو خواهیم بود!

   

  ایسوس طیف کاملی از ادوات جانبی را به همراه بسته بندی این محصول عرضه می کند که کمتر در بین رقبا دیده می شود؛ برخی از این ادوات مانند پل های SLI HB و ROG DIMM2 است. این محصول در فرم استاندارد E-ATX به تولید رسیده و همچنین یک کارت توسعه PCIe Ethernet با سرعت 10 گیگابیت نیز در بسته بندی قرار دارد. تغذیه پردازنده از دو رابط 8 پین EPS تامین می گردد و این مسئله نشان دهنده مصرف CPU های Ryzen Threadripper است. یک هیت سینک بسیار بزرگ بر روی مدار تغذیه و چیپست قرار گرفته است؛ مسئله گلوگاه حرارتی در برخی مادربردهای X299 نیز این روزها یک بحث جدی است. این مادربرد دارای 8 اسلات DIMM DDR4 است و 4 اسلات توسعه PCI Express نیز با لحیم کاری های اضافی، جهت پشتیبانی از کارت گرافیک های سنگین در آن به چشم می خورد. در حال حاضر بر روی برد خبری از نمایشگر دیجیتالی نبوده و بسیاری از اطلاعات فنی آن نامشخص است.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها