Loading...

اولین تصاویر منتسب به قاب پیکسل XL 2

  14 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

   تاکنون شایعات متعددی درباره تولید دو نسخه معمولی و XL از گوشی های سری دوم پیکسل گوگل منتشر شده بود، که دقیقاً مانند سال گذشته در دو نسخه سایز کوچک عرضه خواهند شد.

  انتظار میرود که مانند اکثر پرچمداران 2017 نسبت تصویر این گوشی ها نیز 18:99 باشد، ولی این هنوز مشخص نیست این نسبت تصویر چه تغییری در ساختار طراحی بدنه این دو گوشی ایجاد خواهد کرد.

  تعدادی عکس که در آنها گلکسی S8 و گوگل پیکسل نسل اول در کنار قاب منتسب به نسل بعدی پیکسل قرار گرفته اند، روز گذشته در اینترنت منتشر شده است. در حالیکه همه چیز در این تصاویر عادی و قابل پیش بینی به نظر میرسد، اما نمی توان این نکته را نادیده گرفت که در روی قاب منتسب به نسل دوم پیکسل، جایی برای جک 3.5 میلیمتری هدفون تعبیه شده است، که این موضوع برخلاف شایعاتی است که قبل تر منتشر شده بود است. در این شایعات اعلام شده بود که گوگل نیز قدم در راه اپل گذاشته است و قصد دارد تا پورت 3.5 میلیمتری هدفون را حذف کند. بنابراین می توان اینگونه نتیجه گرفت که یا این شایعات اشتباه بوده اند و یا با یک قاب تقلبی روبرو هستیم.

  از سوی دیگر در روی قاب هیچ شکافی برای اسپیکرها نه در پایین و نه در پشت آن دیده نمی شود، که این بار کاملاً مطابق با شایعات شنیده شده بود، که براساس آنها هر دو گوشی نسل دوم پیکسل مجهز به اسپیکرهای استریو در نمای جلویی هستند. اکنون با این سوال مواجه میشویم که آیا شایعات بیشتر به حقیقت نزدیک خواهند بود یا قابی که در تصاویر میبینیم در حقیقت یک نسخه نهایی از قاب های نسل دوم گوشی های پیکسل گوگل است.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها