Loading...

نسخه امپراطور گلکسی نوت ۸ برای چین احتمالا ۸ گیگابایت رم خواهد داشت

  05 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  یکی از ناظرات صنعت امروز اعلام کرد نسخه موسوم به امپراطور (Emperor) از گلکسی نوت ۸ احتمالا ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت. وی همچنین اشاره کرد که هم اکنون نسخه دیگری از این اسمارت فون با ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی در دست تست است که احتمالا مدلی بین المللی برای نوت ۸ خواهد بود.

   

  در مورد Emperor Edition اما باید بگوییم که صرفا به بازار چین و کره جنوبی عرضه می شود. علت هم آن است که در سال های اخیر سامسونگ بخش قابل توجهی از سهم بازار خود در سرزمین اژدهای سرخ را از دست داده و حالا بر آن شده تا رویکردی انطباقی تر را نسبت به این بازار در پیش بگیرد و در همین راستا محصولاتی با ارزش تر را نسبت به همتایان چینی خود در اختیار آنها بگذارد.

  گفتنی است سامسونگ پیشتر هم نسخه ویژه ای از گلکسی اس ۸ به نام Galaxy S8 Plus Emperor Edition را همراه با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی برای بازار چین و کره تولید کرد و با در نظر داشتن همین مساله انتظار می رود که قدرتمندترین نسخه پرچمدار بعدی باز هم از آن کاربران این دو کشور شود.

  شایعات در مورد وجود نسخه امپراطور از نوت ۸ تقریبا دو ماه پیش قوت گرفت. در آن زمان گفته می شد سامسونگ به دنبال به روز رسانی قابل توجه رم در پرچمداران بعدی اش است و قصد دارد پیشرفته ترین نسخه گلکسی نوت ۸ را همراه با ۸ گیگابایت رم، گلکسی اس ۹ را با ۱۰ گیگابایت رم و نوت ۹ را با ۱۲ گیگابایت رم معرفی کند. گزارش اولیه همچنین حاکی از آن بود که نوت ۸ در سه رنگ مختلف شامل خاکستری، مشکی و آبی تیره عرضه می گردد.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها