Loading...

کنسول بازی Atari Box یک غافلگیری بزرگ است

  29 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  آتاری و نینتندو دو شرکتی هستند که یکی از نقاط قوت بازار را به تازگی پیدا کرده و به فکر ارائه کنسول های بازی "نوستالژی" افتاده اند. در همین راستا آتاری از چندی پیش اعلام کرده بود که یک کنسول بازی را راهی بازار خواهد کرد که دست کم از نظر ظاهر، بی شباهت با محصولات قدیمی این صنعت نیست. آتاری به تازگی اطلاعات بیشتری را از این کنسول ارائه کرده است که در ادامه به آن می پردازیم.

  Atari Box نامی است که آتاری بر روی کنسول بازی خود نهاده و برای اولین بار در جریان نمایشگاه E3 2017 بود که زمزمه های آن به گوش رسید. با وجود آنکه آتاری هنوز از افشای اطلاعات سخت افزاری این کنسول خودداری می کند، اما برخی مشخصه های دیگر آن منتشر شده است که شامل طراحی، رابط ها و نوع سبک بازی ها است. این کنسول در دو طرح چوبی و مشکی/سفید ارائه می شود. کنسول مورد نظر دارای 4 رابط USB، یک کارت خوان SD و یک خروجی تصویری HDMI است. دست کم رابط ها نشان دهنده ی آن هستند که با کنسولی نسبتا مدرن روبرو هستیم که با در نظر گرفتن دقت HD، می توان امیدوار بود که شاهد بازی های مناسبی هستیم. مشخص نیست که آیا می توان بازی های این کنسول را مواردی از جمله XBOX یا پلی استیشن مقایسه کرد یا خیر؛ اما آتاری اعلام کرده است که ضمن بازی های نوستالژی و قدیمی این شرکت، بازی های جدیدی نیز برای آن در دسترس قرار می گیرد.

   

   تیمی که بر روی پروژه Atari Box کار می کند گفت: هدف ما ایجاد یک محصول جدید است که به میراث ما صادق بوده و در عین حال جذاب برای طرفداران قدیمی و جدید Atari است. این تیم قول یک سخت افزار قدرتمند و کارآمد را داده است. اما در بازی های مدرن امروزی که با گرافیک های بالا ارائه می شوند، خبری از پشتیبانی این کنسول نیست. پس بازی های آن چه خواهند بود؟ سطح گرافیکی این بازی ها در چه حدی است؟ این موارد سوالاتی است که هنوز جواب آن را نمی دانیم. اما عده ای از منتقدان حدس می زنند که کیفین این بازی ها در حد کنسول "نینتندو سوئیچ" است

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها