Loading...

قابلیت ارسال پیام های محو شونده به چت های عادی تلگرام اضافه شد

  04 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  پیام رسان تلگرام که نزد کاربران ایرانی محبوبیت بسیار بالایی دارد همچنان در حال ادامه دادن به پیشرفت خود است و توسعه دهندگان این برنامه با روال خوب و مثبتی این اپلیکیشن را بروزرسانی میکنند و قابلیت های جذاب تری را به آن اضافه میکنند. تلگرام با توجه به صحبت های اخیر مدیران این برنامه، توجه ویژه ای به امنیت و حریم شخصی کاربران دارد و در اکثر بروزرسانی ها دیده شده که قابلیتی در این زمینه به برنامه اضافه شده تا کاربران با خیالت راحت تری به گفت و گو با یکدیگر بپردازند.

  در جدیدترین بروزرسانی تلگرام یک قابلیت جذاب دیگر به این برنامه اضافه شده است که البته مشابه این ویژگی را پیش از این در دیگر اپلیکیشن ها همون اسنپ چت و اینستاگرام مشاهده کرده ایم.

  پیش از این کاربران تلگرام با پیام هایی که به صورت خودکار پس از گذشت مدت زمان مشخصی محو می شدند آشنا بودند. این قابلیت که در Secret Chat قرار داشت به ویژه در زمان انجام مکالمات محرمانه بین کاربران و یا ارسال فایل ها و تصاویری که نیاز به ذخیره سازی در دستگاه شخص گیرنده نداشتند مورد استفاده قرار می گرفت. در بروزرسانی تلگرام این قابلیت به چت های دو نفره عادی نیز اضافه شده است. از این پس کاربران می توانند در چت های عادی نیز برای تصاویر یا ویدئوهایی که ارسال می کنند زمانی تعیین کرده تا پس از گذشت آن، فایل مورد نظر به صورت خودکار از گوشی گیرنده پاک شود. البته این تنها قابلیت اضافه شده در بروزرسانی جدید تلگرام نیست و ویژگی های دیگری همچون امکان اضافه کردن بیوگرافی به پروفایل خود نیز در این نسخه گنجانده شده است. به لطف امکان بزرگنمایی در قسمت اسکرول استیکر ها، استفاده از این بخش نیز در نسخه ی جدید تلگرام ساده تر شده است. این باعث میشود شما در مدت زمان کمتری استیکر مناسب را پیدا و ارسال کنید. علاوه بر این در نسخه ی 4.2 کاربران تلگرام که از کشور هایی مانند امریکای جنوبی، ترکیه، اندونزی، هند، ایران و عراق از این پیام رسان استفاده میکنند به لطف شبکه ی تحویل محتوا، میتوانند تصاویر و ویدئوهای موجود در کانال های انبوه ( بیش از 100 هزار عضو ) را در مدت زمان کمتری دانلود کنند. و در نهایت تلگرام ابزار جدیدی را برای ویرایش تصاویر و ویدئو ها اضافه کرده است تا کاربران نمای تازه ای را به تصاویر خود بدهند.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها