Loading...

سونی در آینده نزدیک سامسونگ را در بازار واقعیت مجازی پشت سر می‌گذارد

  18 شهریور 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  به گزارش IDC، هرچند سامسونگ به لطف هدست‌های خود همچنان رتبه‌ی اول را در بازار واقعیت مجازی در اختیار دارد؛ اما این موضوع مدت زیادی به طول نخواهد انجامید.

  بر اساس آخرین گزارش منتشرشده توسط IDC، سامسونگ همچنان به لطف عرضه‌ی هدست‌های واقعیت مجازی مبتنی بر گوشی‌ هوشمند، رتبه‌ی اول را در بازار واقعیت مجازی در اختیار دارد؛ ولی به نظر می‌رسد این موضوع زمان زیادی به طول نخواهد انجامید. اطلاعات ارائه‌شده توسط IDC نشان از این دارند که سونی به‌واسطه‌ی هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی آر موفق شده است رشد بسیار خوبی در ماه‌های اخیر تجربه کند.

  حتی IDC تکیه زدن طولانی‌مدت سامسونگ به رتبه‌ی اول را کمی تعجب‌آور خوانده است. البته باید به این نکته اشاره کنیم که سامسونگ با عرضه‌ی نسل جدید گوشی‌های هوشمند خود در فاصله‌ی ۶ ماهه، هدست واقعیت مجازی گیر وی آر را به‌صورت رایگان در اختیار کاربرانی قرار  می‌دهد که جدیدترین گوشی این کمپانی را پیش‌خرید کرده باشند. برای مثال می‌توان به گلکسی اس ۸ این کمپانی اشاره کرد.

  نکته‌ی اصلی اینجا است که سامسونگ تا چه زمانی می‌تواند به رتبه‌ی اول تکیه بزند و به‌عنوان بزرگ‌ترین عرضه‌کننده‌ی هدست‌ واقعیت مجازی ایفای نقش کند؟ با توجه به نمودار منتشرشده توسط IDC، به نظر می‌رسد که این موضوع چندان طول نخواهد کشید و باید در ماه‌های آینده شاهد عبور سونی از سامسونگ باشیم.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها