Loading...

سامسونگ به فروش نوت ۷ در سراسر دنیا ادامه می‌دهد

  04 مهر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  سامسونگ می‌خواهد فروش نوت ۷ را در ایالات متحده آمریکا از اوایل آبان‌ماه از سر بگیرد. اما درمورد سایر مناطق چطور؟ فعلا فقط می‌دانیم که اروپایی‌ها هم با یک ماه اختلاف تا اواخر آبان می‌توانند گلکسی نوت ۷ را از فروشگاه‌ها بخرند اما یک مقام رسمی سامسونگ گفته است: «ما کاملا امیدواریم که نوت ۷ تا اواخر ماه نوامبر در سراسر دنیا در دسترس باشد. دست‌کم این اتفاق باید تا آخر پاییز بیفتد.»

    سامسونگ: ما کاملا امیدواریم که نوت ۷ تا اواخر ماه نوامبر در سراسر دنیا در دسترس باشد.

   با این وجود اولین کشوری که سامسونگ برای عرضه‌ی نوت ۷ در آن برنامه دارد، کره‌ی جنوبی است. نوت ۷ قرار است دوباره معرفی شود و عرضه‌ی آن از ۷ مهرماه در کره جنوبی شروع می‌شود. البته این موضوع می‌تواند مشکلاتی را هم به دنبال داشته باشد؛ چرا که تعدادی از خریداران نوت ۷ در کره مهلت پایانی برای تعویض دستگاه‌شان را از دست داده‌اند و باید برای تعویض دستگاه مشکل‌دارشان با یک دستگاه جدید و مطمئن اقدام کنند. از آن‌جا که در راستای حفظ حقوق مشتریان و امنیت آن‌ها برای تعیین زمان تعویض نوت ۷ از سوی دولت نظارت وجود دارد، این امکان هم بر جاست که فروش نوت ۷ در تداخل با تعویض دستگاه‌های قبلی دچار مشکل شود. همه‌ی این شرایط درمورد کشورهای اروپایی هم وجود دارد اما مساله‌ی زمان چیزی است که مقامات سامسونگ قول داده‌اند، دردسری درست نخواهد کرد. آن‌ها می‌گویند تا پایان سال ۲۰۱۶ میلادی به مساله‌ی تعویض و رسیدگی به دستگاه‌های مشکل‌دار (نوت ۷) سرو سامان می‌دهند و در سال ۲۰۱۷ تنها دستگاه‌های نوت ۷ سالم در بازار و در دست مردم وجود خواهند داشت.

  همچنان که پیش از این اخبارش را منتشر کرده بودیم، گوشی‌های نوت ۷ در سری جدیدشان دارای آيکون باتری سبزرنگ هستند تا خیال کاربر را از سالم بودن باتری راحت کنند.

  منبع: Phone Arena

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها