Loading...

سامسونگ فصل اول ۲۰۱۷ بزرگ‌ترین سازنده صفحه نمایش در جهان شد

  12 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  امسال سامسونگ موفق شده است موضع خود را به‌عنوان بزرگ‌ترین سازنده صفحه نمایش در جهان حفظ کند.


  بر اساس گزارش IHS Markit، در سه‌ماهه اول سال ۲۰۱۷ سامسونگ موفق شد موضع خود را به‌عنوان بزرگ‌ترین سازنده صفحه نمایش در جهان حفظ کند. یکی از دلایل موفقیت این کمپانی، رشد فوق‌العاده در عرضه محصولات اولد انعطاف‌پذیر ذکر شده است.
  تحلیل‌ شرکت IHS Markit نشان می‌دهد که از ژانویه تا مارس ۲۰۱۷، میزان فروش ترکیبی صفحه‌نمایش‌های ال‌سی‌دی و اولد با سایز ۹ اینچ یا کوچک‌تر در کل جهان جمعا ۱۳ میلیارد دلار تخمین زده شده است. این رقم در مقایسه با سال گذشته ۳۵ درصد رشد داشته است.

  سامسونگ موفق شده است از فروش نمایشگرهایش در سطح جهان، ۳.۵ میلیارد دلار به جیب بزند. به این ترتیب سهم سامسونگ از بازار جهانی به ۲۷.۲ درصد رسیده و فروش نمایشگرهای اولد خمیده ۱.۱ میلیارد دلار تخمین زده شده است که پس از عرضه‌ی گلکسی اس 8 رشد مضاعفی داشته است.

  بعد از سامسونگ، شرکت ژاپن دیسپلی با سهم ۱۷.۸ درصدی در رتبه دوم قرار می‌گیرد و پس از آن ال‌جی دیسپلی و گروه تکنولوژی BOE چینی به ترتیب در جایگاه سوم و چهارم جای می‌گیرند.

  بر اساس گزارش تحلیلگران، رشد کلی صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند در بازار جهانی قابل توجه است و حتی با وجود رکود بازار در سه‌ماهه‌ی ابتدایی سال، میزان رشد و فروش این نمایشگرها خوب بوده است.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02634489824
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09303001185

   

  مجوزها