Loading...

بیانیه‌ی سامسونگ درباره‌ی انفجار مدل سالم Galaxy Note 7

  08 مهر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  سامسونگ با اطمینان گفته است که مدل‌های تعویض شده‌ی Galaxy Note 7 ، مشکلی ندارند و سالم هستند. با این حال، همین دیروز بود که برای‌تان از انفجار یک گلکسی نوت ۷ به ظاهر سالم گفتیم . خیلی از کاربران هم گزارش داده‌اند که گوشی بسیار داغ می‌کند و شارژش هم زود تمام می‌شود.

    درباره‌ی انفجار یکی گلکسی نوت ۷ جدید در چین، سامسونگ بیانیه‌ای صادر کرده است. این شرکت گفته که مشغول بررسی ادعاهای یک فرد است و مشتریان و مخاطبان این شرکت، می‌توانند خیال‌شان راحت باشد که مشکل پیش‌آمده، همه‌گیر و آن‌قدر جدی نیست.

  در بیانیه‌ی سامسونگ آمده است:

  “تعدادی گزارش مبنی بر میزان شارژ شدن باتری منتشر شده‌اند و ما می‌خواهیم به همه این اطمینان را بدهیم که این موضوع، امنیت جانی افراد را در معرض خطر قرار نخواهد داد. در وضعیت‌های عادی، تمام گوشی‌های هوشمند ممکن است با افزایش دما روبرو شوند.”

  نمی‌دانیم آیا خالی شدن باتری مدل‌های جدید گلکسی نوت ۷، مربوط به سخت‌افزار آن است یا اینکه نرم‌افزار گوشی در پس‌زمینه مشغول انجام کاری است. البته همانطور که خود سامسونگ گفته، این موضوع زیاد گزارش نشده است.

  با این حال، به نظر شما، جواب سامسونگ و اینکه بگوید تمام گوشی‌ها داغ می‌کنند و مشکلی از سوی آن‌ها وجود ندارد، حرکتی درست است؟

  منبع: Ubergizmo

  بیانیه‌ی سامسونگ درباره‌ی انفجار مدل سالم Galaxy Note 7 - 5.0 از 5 ازتعداد 1 رای
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها