گلکسی S8 با تراشه‌ی اگزینوس سری ۹ عرضه می‌شود

24 آبان 1395
نویسنده  وبلاگ تسنیم
وبلاگ تسنیم

در برخی گزارش‌ها به این موضوع اشاره شده بود که گوشی گلکسی S8 سامسونگ با تراشه‌ی اگزینوس ۸۸۹۵ راهی بازار می‌شود؛ اما حالا شایعات جدید به این موضوع اشاره می‌کنند که این تلفن همراه هوشمند با تراشه‌ی اگزینوس سری ۹ راهی بازار خواهد شد که قدرت پردازی بیشتری در مقایسه‌ی با سری ۸ دارد.

قبلا گفته شده بود که تراشه‌ی اگزینوس ۸۸۹۵ نزدیک به ۷۰ درصد سریع‌تر از مدل‌های قبلی بوده و سرعت فرکانس آن هم به ۳٫۰ گیگاهرتز رسیده است. همچنین این تراشه با فناوری ۱۰ نانومتری ساخته شده که انرژی کمتری مصرف می‌کند و قدرت بالاتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

در گزارش‌های جدید گفته شده که تراشه‌ی اگزینوس سری ۹ سامسونگ از مودم جدیدی با نام Shanon 359‌ بهره می‌برد که می‌تواند کیفیت تماس‌ها بهتر کند. البته این شرکت از مدل‌های قبلی مودم‌های Shanon در گوشی‌های گذشته استفاده کرده بود و حالا باید ببینیم که نسل جدید این مودم در تراشه‌ی اگزینوس سری ۹ به چه صورت عمل می‌کند. همچنین گفته شده که این مودم از جدیدترین استاندارد‌های LTE هم پشتیبانی خواهد کرد.

شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که گلکسی S8 تا چند ماه دیگر راهی بازار خواهد شد و دو مدل دارد که هیچ کدام آن‌ها صفحه نمایش مسطح نخواهند داشت.

منبع: WCCTECH

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

 

مجوزها