Loading...

صفحه نمایش نوت ۷ به گلکسی S8 اضافه می‌شود

  24 آذر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  سامسونگ قصد دارد برخی از ویژگی‌های مهم گلکسی نوت ۷ را به پرچم‌دار بعدی خودش که همان گلکسی S8  خواهد بود، اضافه کند. یکی از این تکنولوژی‌ها، صفحه نمایش موجود روی گلکسی نوت ۷ بود که قرار است به گوشی بعدی سامسونگ اضافه شود.

  رسانه‌های کشور کره می‌گویند که صفحه نمایش جدید به سنسورهای لمسی مجهز شده‌اند که با پنل گوشی در ارتباط هستند. در صفحه‌های نمایش قبلی از یک لایه‌ی مخصوص برای این موضوع اضافه می‌شد. تکنولوژی جدید سامسونگ باعث می‌شود که ضخامت صفحه نمایش کمتر شود و در نتیجه گوشی باریک‌تری هم ساخته خواهد شد.

  سامسونگ در صفحه نمایش G alaxy Note 7 از قابلیتی با نام HDR10-compliant display  استفاده کرده بود که باعث می‌شد تصاویر با کیفیت بهتری نشان داده‌ شوند و رنگ‌ها واقعی‌تر باشند. این احتمال وجود دارد که همین تکنولوژی در صحفه نمایش S8 هم قرار بگیرد.

  گلکسی S8 با تغییرات بسیار زیادی راهی بازار خواهد شد. امروز مشخص شد که سنسور تشخیص اثر این گوشی زیر صفحه نمایش قرار گرفته و به این ترتیب این گوشی قطعا دکمه خانه به شکل فیزیکی نخواهد داشت و تغییرات ظاهری هم خواهد داشت. به احتمال زیاد در نمایشگاه MWC 2017 شاهد معرفی این تلفن همراه هوشمند خواهیم بود.

  منبع: Phone Arena

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها