Loading...

ادعای رابین مبنی بر تولید انبوه اسنشال فون با وجود تاخیر در عرضه

  19 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  روزهای سخت و پر چالش برای خالق اندروید، اندی رابین و استارتآپ اسنشال فون همچنان ادامه دارد و آینده ی این شرکت در هاله ای ابهامات قرار دارد. در حالی که با معرفی اسنشال فون، امیدها و انتظارات از اسنشال افزایش پیدا کرد و کاربران انتظار اقدامات بعدی کمپانی در صنعت گوشی های هوشمند بودند، برخی از مدیران اسنشال اقدام به ترک کمپانی کردند تا کار برای رابین سخت شود.

  در عین حال تاخیری حدودا دو ماه ه در عرضه ی اسنشال فون باعث شد وضعیت وخیم تر شود. ابتدا انتظار میرفت که اسنشال فون از ماه ژوئن در امریکا وارد بازار شود اما هنوز هم این اتفاق رخ نداده است اما رابین اعلام کرده است که اسنشال فون از هفته ی آینده در بازار به فروش خواهد رسید. همچنین رابین مدعی شده است که تولید انبوه اسنشال فون در حال جریان است و کمپانی در حال آماده سازی خود است تا بتواند این دستگاه را به خرده فروشان و اوپراتور ها تحویل دهد.

  هر چند در ایالات متحده، اوپراتور Sprint تنها اوپراتور عرضه کننده ی اسنشال فون خواهد بود اما خرده فروشانی مانند BestBuy نیز همزمان با Sprint نسخه ی آنلاک این دستگاه را وارد بازار خواهند کرد. قیمت نسخه ی آنلاک اسنشال فون برابر با 699 دلار است. در صورتی که وعده ی رابین بالاخره عملی شود، اسنشال فون در دوره ی سختی وارد بازار میشود چرا که پرچمدارانی مانند نوکیا 8، گلکسی نوت 8 و LG V30 در راه ورود به بازار هستند و میتوانند تاثیر قابل توجهی بر روی میزان فروش اسنشال فون بگذارند. بدین ترتیب رابین و استارتآپ وی فرصت بزرگی را از دست خواهند داد چرا که در مدت زمانی که انتظار میرفت اسنشال فون وارد بازار شد، کمپانی میتوانست فروش بسیار خوبی را رقم بزند. باید دید آیا بالاخره هفته ی آینده طلسم عرضه ی اسنشال فون به بازار خواهد شکست یا خیر.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها