Loading...

حذف دکمه هوم و وجود دوربین دوتایی؛ آخرین خبرها درباره گلکسی S8

  17 مهر 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  با توجه به اتفاقات ناگواری که برای جدیدترین پرچم‌دار گوشی‌های هوشمند شرکت سامسونگ، گلکسی نوت ۷ افتاده است این شرکت قصد دارد در زودترین زمان ممکن کاری کند تا بتواند دوباره اعتماد مخاطبان را به خود جلب کند. احتمالا یکی از این راه‌ها ارائه یک گوشی هوشمند دیگر از سری گلکسی S است که بتواند موفقیت گلکسی S7 را تکرار کند. در حال حاضر احتمالا تنها راه خلاصی سامسونگ از این وضعیت معرفی گلکسی S8 باشد.

  اما براساس آخرین شایعاتی که درباره گلکسی S8 به بیرون درز کرده است متوجه شده‌ایم احتمالا این مدل نسبت به مدل S7 تغییرات قابل توجهی را از سر خواهد گذراند. یکی از این تغییرات که در میان شایعات به آن برمی‌خوریم احتمال حذف دکمه Home است. این دکمه در اغلب گوشی‌های سامسونگ وجود دارد و حذف آن در مدل جدید واقعا یک تغییر جدی در طراحی این گوشی‌ها محسوب می‌شود.

  در صورت حذف دکمه هوم، حسگر اثر انگشت هم به خود صفحه‌نمایش منتقل خواهد شد؛ اقدامی که تعدادی از تولیدکننده‌های گوشی‌های هوشمند مثل شیائومی هم به آن دست زده‌اند. یکی دیگر از احتمالات وجود اولین دوربین دوتایی گوشی‌های شرکت سامسونگ در این مدل است. گفته می‌شود که استفاده از دوربین دوتایی در پرچم‌دار جدید سامسونگ قطعی شده و در حال حاضر بحث بر سر این است که آیا این مدل باید دو دوربین مجزا داشته باشد یا تنظیمات دوربین دوتایی داشته باشد که یک ماژول دارد با دولنز.

  باید دید این ویژگی‌ها و ویژگی‌های بیشتری که احتمالا در ماه‌های آینده از آن خبردار خواهیم شد می‌تواند مخاطبان گوشی‌های هوشمند را برای خرید پرچم‌دار جدید سامسونگ متقاعد کند یا نه؟

  منبع: Ubergizmo

  حذف دکمه هوم و وجود دوربین دوتایی؛ آخرین خبرها درباره گلکسی S8 - 5.0 از 5 ازتعداد 2 رای ها
  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها