Loading...

رکورد شکنی "بازی تاج و تخت" با 16 میلیون بیننده در یک شب

  29 تیر 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  مردم از دیدن سریال Game of Thrones لذت میبرند، این یک واقعیت است. اما واقعیت این است که مردم از دیدن این سریال خیلی لذت میبرند، خیلی خیلی! آمار و ارقامی که بعد از پخش اولین قسمت از فصل هفتم این سریال “Dragonstone” منتشر شد، جالب توجه است.

   10.1 میلیون نفر، به طور زنده این قسمت از سریال را تماشا کردند. پیش از این قسمت آخر فصل ششم، “The Winds of Winter” با 8.89 میلیون نفر، پربیننده ترین قسمت این سریال بود. اما دراگون استون با تغییر مرزها به فراتر از 10 میلیون رکورد تازه ای خلق کرد.

  این ارقام حتی بالاتر هم رفت. قسمت اول فصل 7 با اکتساب پلتفرم های دیگر (مانند تکرار سریال و پخش از دستگاه های DVR) در مجموع 16.1 میلیون بیننده داشت. تمامی این اعداد بدون در نظر گرفتن تعداد بینندگانی است که از طریق دانلود غیرقانونی این قسمت را تماشا کرده اند و از آنجاییکه درصد گسترده ای از مردم به شبکه HBO ندارند، آمار دانلود این سریال نیز بسیار بالاست. در شب پخش این سریال 2.4 میلیون توئیت درباره آن منتشر شد و این یعنی تا به امروز پر توئیت ترین قسمت سریال گیم آو ترونز بوده است. همه اینها در شرایطی است که آمار نشان میدهد استقبال مردم از فصل تابستان در مقایسه با فصول دیگر کمتر است. این میزان استقبال از سریال، مسوولین شبکه را به فکر فرو میبرد و آنها احتمالاً آرزو میکنند که سریال تا فصل نهم ادامه داشته باشد.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها