Loading...

اطلاع از خوانده شدن پیام های واتس اپ حتی اگر مخاطب این قابلیت را غیرفعال کرده باشد

  25 آبان 1395 نویسنده  وبلاگ تسنیم
  وبلاگ تسنیم

  یکی از قابلیت هایی که مسنجر محبوب واتس اپ در اختیار کاربران قرار می دهد امکان غیر فعال کردن علامت خوانده شدن پیام توسط آنها است. برای مثال فرض کنید که به یکی از دوستانتان که چنین قابلیتی را غیر فعال کرده است پیام می دهید و بعد از چند دقیقه شک می کنید که آیا او هنوز پیام شما را نخوانده یا اینکه آن را نادیده گرفته است.

  شاید برایتان جالب باشد که بدانید یک ترفند بسیار ساده وجود دارد تا شک خود را به اطمینان تبدیل کنید. البته این حفره حریم خصوصی چندان جدید هم نیست و از اول با این اپلیکیشن همراه بوده است. جهت آشنایی با این ترفند کاربردی و جذاب ادامه مطلب را از دست ندهید.

  برای اینکه مطمئن شوید مخاطب موردنظرتان پیام شما را خوانده است یا خیر تمام چیزی که بدان نیاز دارید ضبط یک پیام صوتی می باشد. اگر مخاطب شما، پیام صوتی را پخش کند سریعاً علامت دو تیک آبی رنگ را بر روی پیام خود مشاهده می کنید و این به معنی خوانده شدن پیام های پیشین شما هم است. این ترفند بر روی تمام نسخه های واتس اپ برای اندروید، آی او اس، ویندوز فون و سایر دستگاه ها کار می کند و باید امیدوار بود که واتس اپ تصمیم به رفع آن نگیرد.

   

  tell-when-your-friends-see-your-whatsapp-messages-even-if-they-have-read-receipts-turned-off-1 tell-when-your-friends-see-your-whatsapp-messages-even-if-they-have-read-receipts-turned-off-2

   لازم به ذکر است که غیر فعال بودن اطلاعیه خوانده شدن پیام ها در گروه ها کار نمی کند. بنابراین نیازی نیست که در گروه ها نیز پیام صوتی بفرستید تا از خوانده شدن پیام خود مطمئن شوید بلکه اینگونه پیام ها بصورت پیش فرض بعد از یکبار خوانده شدن با تیک آبی رنگ مشخص می شوند.

  همچنین این ترفند ممکن است قابلیت غیر فعالسازی خوانده شدن پیام ها را بی معنی کند و حریم خصوصی خاصی برای کاربرانی که مورد هدف آن قرار می گیرند قائل نشود. اما از طرف دیگر باعث می شود که بفهمید آیا دوستانتان برای شما و پیام هایتان اهمیتی قائل هستند یا اینکه آنها را نادیده می گیرند. امیدوارم که از این ترفند جالب نهایت استفاده و لذت را برده باشید.

  منبع: ترفندها

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02634489824
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09303001185

   

  مجوزها