Loading...

همکاری ریزر با سایبرپاورپی‌سی برای ساخت کامپیوتر رومیزی

  13 شهریور 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  شرکت ریزر برای ساخت کامپیوتر رومیزی با شرکت سایبرپاورپی‌سی همکاری می‌کند. اگر دوست دارید کامپیوتر رومیزی شما مزین به لوگوی ریزر باشد، باید تا ماه اکتبر منتظر بمانید.

  کمپانی ریزر برای ساخت کامپیوترهای رومیزی با شرکت سایبرپاورپی‌سی همکاری می‌کند. اگر خواهان درخشش لوگوی سبز این شرکت روی کیس خود هستید؛ این همکاری باعث تحقق رؤیاهای شما خواهد شد. هر دو شرکت برای تولید «کیس جدید طراحی‌شده توسط ریزر» با سیستم نورپردازی کروما و قبلیت سفارشی‌سازی سایبرپاورپی‌سی دست به کار شده‌اند.

  این کیس نسبتا یک دست است و در واقع یک نسخه‌ی سفارشی از مدل P400 شرکت سایبرپاور‌پی‌سی با رنگ مشکی و لوگوی سبز ریزر محسوب می‌شود. همان‌طور که از یک کامپیوتر گیمینگ انتظار می‌رود، پوشش کناری کیس برای تماشای تجهیزات و نورپردازی داخلی آن به‌صورت شیشه‌ای طراحی‌ شده است. برای طرفداران سیستم نورپردازی کروما، کیس به‌گونه‌ای طراحی‌ شده است که بتوان از کیت توسعه‌ی کروما در آن استفاده و افکت‌های نورپردازی جدید و دلخواه را با استفاده از این کیت سخت‌افزاری به محیط داخلی کیس اِعمال کرد.

  به‌طور حتم خریداران اصلی این محصول، طرفداران برند ریزر خواهند بود؛ با این وجود ترکیب رنگ این کیس جدید ممکن است برای برخی از کاربران چشم‌نوازتر از طرح اصلی آن باشد. ریزر و سایبرپاورپی‌سی اعلام کرده‌اند که در ماه اکتبر سال جاری، این محصول با کیس جدید توسط سایت رسمی سایبرپاورپی‌سی قابل سفارش خواهد بود.

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها