Loading...

کارت گرافیک Radeon RX Vega Nano معرفی شد!

  09 مرداد 1396 نویسنده  وبلاگ تسنیم

  کمپانی AMD به طور رسمی کارت گرافیک های Radeon RX Vega را معرفی کرد. پس از یک دوره بلند مدت و تاخیر در عرضه کارت گرافیک های وگا در کلاس گیمینگ، در نهایت این شرکت ساعاتی پیش کارت گرافیک های جدید خود را رونمایی کرد. هر چند که تصاویری که در روزهای اخیر منتشر شده بود نشان دهنده برخی مشخصات فنی بود، اما اینک شاهد معرفی مدل های بیشتر نیز هستیم.

  در همین راستا از محصولی آغاز می کنیم که تا کنون تصاویر و اسلاید های به بیرون درز نکرده و اطلاعاتی در زمینه آن موجود نبود! بله کارت گرافیکی به نام Radeon RX Vega Nano!

  همانطور که می دانید، ای ام دی به کاربران و دنیای سخت افزار قول داده بود که در جریان نشست های SIGGRAPH 2017، کارت گرافیک های وگا را به طور رسمی معرفی و رونمایی کرده و طی یک ماه آنها را راهی بازار نماید. آقای Raja Koduri، مدیر ارشد بخش فناوری Radeon Technology، ساعاتی پیش یک محصول جدید را در دستان آقای Tim Sweeney، خالق  Epic Games و Unreal Engine قرار داد تا بار دیگر دنیا یک کارت گرافیک با پرفورمنس بالا و در ابعادی بسیار کوچک را مشاهده نماید.

  کارت گرافیک Radeon RX Vega Nano با استفاده از معماری وگا، جایگزین کارت گرافیک R9 Nano خواهد شد که در سال 2015 معرفی گردید. R9 Nano که از معماری Fiji استفاده می کرد، از لحاظ کارایی عملکرد مناسبی را نشان داد؛ با این وجود به دلیل قیمت نسبتا بالای آن که بخشی از آن به تراشه های HBM مربوط می شد، فروش آن با موارد حاشیه ای همراه بود. اینبار اما AMD تصمیم به تولید یک نانوی دیگر گرفته است. این کارت گرافیک از نظر فنی دارای مواردی نزدیک به کارت گرافیک RX Vega 64 Limited Edition بوده و یک هیت سینک ترکیبی از مس و آلومینیوم آن را احاطه کرده است. همچنین 3 خروجی تصویری DisplayPort و یک HDMI نیز برای آن در نظر گرفته شده است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این محصول منتشر نشده است!

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید

  شرکت تسنیم رایانه شرق از سال 1383 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و به ارائه محصولات و خدمات می پردازد .

  ☎️ تلفن دفتر تهران : 02147620313
  ☎️تلفن دفتر کـــرج : 02632704693
  ☎️تلفن هـمـــــــراه : 09123231091

   

  مجوزها